הצטרף כמומחה
הצטרף לרשת המומחים שלנו ותהנה ממגוון פתרונות עבור העסק שלך!
איך זה עובד

איך זה עובד

חשבון המומחה שלך יאפשר לך חשיפה לשלושה אפיקי רווח אפשריים, ובשלושתם תוכל לבחור כיצד להתנהל באופן שיתאים לפעילות הספציפית שלך ולשאיפות העסקיות שלך. בין אם אתה מעצב אתרים, בונה או מנהל אתרים, מקדם או משווק אתרים ואף מספק שירותי תוכן ותרגום או כל שירות אחר המיועד לבעלי אתרים: האפיקים שאנו מעמידים לרשות המומחים עושים שימוש בכלים שפיתחנו לצורך הפעילות העתידית שלך, כך שבאמצעותם תוכל לספק את השירות המקצועי שלך לכמה שיותר לקוחות ™livecity.

בניית אתרים עבור לקוחותיך

בניית אתרים עבור לקוחותיך:
המודל של רשת המומחים מאפשר לך לבנות אתרים ללקוחותיך באופן שיספק להם את התשתית והתמיכה של לייבסיטי ובו זמנית יקל עליך את מלאכת הקמת האתר. פחות זמן = יותר כסף!

עמלת שותף גבוהה במיוחד

עמלת שותף גבוהה במיוחד:
תחת תוכנית השותפים, בניית אתרים עבור הלקוחות שלך באמצעות מערכת הניהול שלנו תקנה לך עמלת שותף בגובה 40% מהעלות שהלקוח ישלם לנו עבור חבילת האחסון שלו. זוהי עמלה גבוהה מאוד בהשוואה לתוכניות מקבילות!

התבניות שלך שוות כסף

התבניות שלך שוות כסף:
לרשותך מערכת לעיצוב תבניות אשר תאפשר לך ליצור מגוון תבניות רב, ולהרוויח כל סכום שתקבע, בכל פעם שלקוח ™livecity בוחר באחת התבניות שעיצבת כדי להקים את האתר. כל תבנית מקבלת מיניסייט משלה, מתקשרת ישירות עם תוכנית השותפים באמצעות קישור ייחודי והתבניות המוצלחות בביותר יוכלו להיות מוצגות במאגר התבניות הכללי שלנו!

שלב 1: יצירת כרטיס מומחה.
סמן את התחומים בהם אתה מספק שירות, תן מעט רקע על עצמך או על העסק שלך והוסף תמונה. זהו - הפרופיל מוכן.

שלב 2: העשרה של הפרופיל הציבורי שלך.
הפרופיל שלך מורכב ממידע עליך ומעבודות שביצעת. בין אם אלו תבניות שעיצבת או קישור לאתר שלך - הלקוחות הפוטנציאליים ירצו להתרשם ממה שיש לך להציע. העשר את הפרופיל בפרטים ועבודות.

שלב 3: גיוס לקוחות.
טיפ: הלקוחות שלנו שוקלים לבנות אתר על תבנית ממש כרגע. במקביל, כל תבנית מקבלת מיניסייט אשר יכול להיות משווק ומקודם באפיקים רבים וביניהם מנועי החיפוש. לכן רצוי שיהיו תבניות מוצלחות בפרופיל שלך.
מעבר לכך, כל שירות שתספק יכול להיות מיוצג בפרופיל שלך. דרך המקצועיות שתפגין, תוכל לקבל חשיפה גדולה ולגיס לקוחות רבים יותר.


חשבון המומחה שלך הוא שער לכמות לקוחות הולכת וגוברת. בנה אותו כראוי ותן לו לעבוד עבורך!

© 2024 Livecity. All rights reserved