דומיין

מפתח חיוני להצלחתו של אתר האינטרנט של העסק שלך הוא בבחירת שם דומיין בלתי נשכח. באמצעות לייבסיטי תוכל לעשות זאת בקלות ובמהירות.
חיפוש ורכישת דומיין

חיפוש ורכישת דומיין

איך אתה מוצא שם דומיין? פשוט מאוד! השתמש בכלי חיפוש דומיין אותו לייבסיטי מציעה ותוכל לאתר מיד כל דומיין תחת סיומות רבות. בין אם זה דומיין ישראלי או דומיין בינלאומי תוכל לעשות זאת במהירות וללא בעיה. בעת בדיקת דומיין נסה למצוא דומיין רלוונטי, ייחודי, כזה שיהיה ניתן לזכור בקלות. רכישת דומיין הינו תהליך פשוט, ומומלץ לרכוש את הדומיין לתקופה ארוכה ככל האפשר על מנת לוודא שהוא לא ייתפס על ידי מתחרים עתידיים.

מחירים

לייבסיטי מציעה לך מגוון רחב של סיומות דומיין לבחירתך.

co.il / org.il
83.92 ₪
לשנה
83.92 ₪
עבור כל שנה נוספת
com / net / biz
org / name / info
58.59 ₪
לשנה
56.7 ₪
עבור כל שנה נוספת
ws / mobi
113.82 ₪
לשנה
108.11 ₪
עבור כל שנה נוספת
co.uk
84 ₪
לשנתיים
  • סיומת של דומיין בינלאומי ניתן לרכוש לעד 10 שנים מראש.
  • סיומת של הדומיין co.uk זמינה לרכישה לתקופה של שנתיים מראש בלבד.
  • ללקוחות מישראל כל התשלומים הינם במטבע ישראלי ש"ח, ויחושבו בצירוף מע"מ כחוק.

מחירים
קבל דומיין חינם

קבל דומיין חינם

בשלב זה כבר ודאי הבנת שעל מנת להקים אתר מקצועי יש צורך גם בדומיין יחודי. מחירי הדומיינים בשוק משתנים מעת לעת אך גם את הבעיה הזו פתרנו עבורך! רוב החבילות של לייביסטי כוללות דומיין חינם! אין צורך לשבור את הראש, נצל הזדמנות זו ותיהנה מהטבה נהדרת עבור העסק שלך.

חבר דומיין יחודי לאתר שלך

בעת פתיחת אתר תקבל באופן אוטומטי סאב דומיין המסופק לך חינם על ידי המערכת. עם זאת מומלץ מאוד לחבר דומיין יחודי לעסק שלך כדי לשדר ללקוחותיך מקצועיות. לייבסיטי מאפשרת לך לחבר דומיין יחודי לאתר ללא שום מגבלה. בין אם זה דומיין קיים או דומיין שרכשת זה עתה, תהליך החיבור לאתר לוקח מספר שניות בלבד.

חבר דומיין יחודי לאתר שלך
דומיינים בינלאומיים

דומיינים בינלאומיים

אם אתה בטוח שהעסק שלך יפעל רק במדינה אחת מעכשיו ולנצח, תוכל לבחור בסיומת ספיציפית כגון co.il. עם זאת, בעולם הגלובלי בו אנו נמצאים חברות רבות, עכשיו ובעתיד, תפעלנה מעבר לגבולות המדינה. על מנת שתהיה מוכן למצב זה תוכל להבטיח לעצמך כבר עכשיו שם דומיין גנרי בינלאומי. זהו דבר מומלץ ביותר על מנת למנוע בלבול בנוגע לזהות שלך ברשת.

ניהול דומיין

פאנל ניהול דומיינים זה, לא רק מסייע לך לנהל את רשימת הדומיינים שברשותך במקום אחד, אלא גם מאפשר לך הוספה ומחיקה של רשומות, ניהול רשומות, הוספת סאב דומיינים בלחיצת כפתור ועוד. תקלות בתהליך ניהול דומיין יכולות לגרום נזק משמעותי לעסקים. כלי זה יסייע לך להימנע ממקרים כאלו!

ניהול דומיין
חיסיון פרטי דומיין

חיסיון פרטי דומיין

מהו חיסיון דומיין? ובכן, על-מנת לגלות מיהו הבעלים של הדומיין ניתן לבצע בדיקה פשוטה מאוד והמידע זמין ונגיש לכל המעוניין. עם זאת, קיימות נסיבות עסקיות רבות שבהם הגיוני שפרטים אלו ישארו חסויים. לייבסיטי מאפשרת לך לרשום את הדומיין שלך תחת חיסיון פרטים כך שתוכל לוודא שהמידע הרלוונטי בעניין זה יגיע רק לאנשים המתאימים.

העברת דומיין

לקוחות רבים מעוניינים להעביר את אתר האינטרנט שלהם אלינו ושואלים האם יוכלו להעביר את שם הדומיין יחד איתם? ובכן התשובה היא - אין שום בעיה! לייבסיטי מאפשרת לך לנייד את הדומיין שלך אלינו במהירות רבה כך שתוכל לנהל את כל מה שקשור לאתר שלך במקום אחד, בקלות וביעילות.

העברת דומיין
תמיכת דומיינים

תמיכת דומיינים

מהו DNS? ובכן זוהי עוד אחת ממגוון השאלות שעולות בנוגע לניהול דומיין. לייבסיטי מספקת לך תמיכה מלאה בכל תהליך ניהול הדומיין החל משלב הרכישה ועד לתהליך של העברת דומיין. שאלות בנוגע לרשומות, סאב דומיין ועוד. צוות התמיכה שלנו ישמח לסייע לך במתן תמיכה בצ'אט אונליין, בטלפון או במייל כך שתוכל להיות רגוע ובטוח גם בנוגע לתהליך הזה.

© 2024 Livecity. All rights reserved