הצטרף כמומחה
הצטרף לרשת המומחים שלנו ותהנה ממגוון פתרונות עבור העסק שלך!
שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

מהם היתרונות בלהיות מומחה ™livecity?

המומחים הם שותפים טבעיים שלנו איתם אנו מתחלקים ברווחים ומציעים להם כלי שיווק ופרסום בחינם. ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלך- ולהפך. לכן אנו מספקים לך מגוון אפיקים ליצירת רווח: רשת שותפים עם עמלה מהגבוהות בתחום, מערכת עיצוב תבניות שתאפשר לך לצבור רווחים ואף אתר מקצועי במתנה!

האם אני יכול להיות מומחה?

אם אתה מציע שירותים לבעלי אתרי אינטרנט או מתכוון להתחיל לעשות זאת, אתה מוזמן להירשם ולהתחיל כבר כעת. ההרשמה היא חינם, אורכת פחות מדקה ופותחת בפניך אפשרויות רבות ומגוונות. עשה את מה שאתה עושה הכי טוב וחשוף את עבודתך. ככל שהתוצאה תהיה טובה יותר, החשיפה שלך תגדל בהתאם.

בפועל, מה אקבל מכם כמומחה?

  • חשיפה בחינם.
  • חסכון עצום בזמן ובכסף.
  • עמלת שותף גבוהה במיוחד.
  • מגוון כלים מתקדמים עבור לקוחותיך.
  • אתר אינטרנט מקצועי במתנה למשך 2 שנים!
  • קישור איכותי לפורטפוליו או לאתר הקיים שלך.
  • עצמאות - מעצבים יכולים גם לבנות אתר בעצמם.
  • ניהול הלקוחות שלך מתוך ניהול מרכזי ויתרונות רבים נוספים...

כיצד אוכל לצבור יותר לקוחות?

היה האדם הנכון למשימה. אנחנו נדאג לחשיפה שלך בזמן הנכון. המומחים מופיעים באינדקס מסודר בפני קהל הלקוחות שלנו ומוצגים בפרופיל עסקי אשר נסרק על ידי מנועי החיפוש. ככל שהפורטפוליו שלך יהיה מוצלח ועשיר יותר, כך יגבר הסיכוי שכמות גדולה יותר של לקוחות תפנה אליך.

איזה סוג של חשיפה אקבל כאשר ארשם ל- livecity™ Experts?

לאחר ההרשמה תיחשף בחינם אל כלל לקוחותינו, חלקם נכנסים לאתר ופונים למומחים הרשומים באופן עצמאי וחלקם מופנים על ידנו. הלקוחות מעיינים בפרופיל של כל מומחה ע"פ השירות הנדרש, רואים את התבניות שעוצבו ע"י כל מומחה ויוצרים קשר טלפוני על מנת לקבל הצעת מחיר ייחודית.

מדוע כדאי לי להוסיף את הפרטים שלי לפרופיל ציבורי?

כלל לקוחותינו הרוצים לבנות אתר או שכבר בנו אתר בממשק, מחפשים שירותים מקצועיים לאתר שלהם כגון: פרסום האתר, עיצוב גרפי מקצועי, קידום אורגני ועוד...
יצירת פרופיל ציבורי המכיל את מירב הפרטים יגביר את הסיכוי שהם יפנו אליך.

כיצד אני, כמעצב, אוכל לחסוך זמן וכסף?

מומחים רבים שיש להם ידע בעיצוב גרפי מצאו שבאמצעות הממשק של לייבסיטי מספקים אתר ללקוח לפי דרישותיו ולפי המטרות שהוגדרו במהירות שיא! חוסר התלות של המעצב באנשי קוד או בבוני אתרים מתבטא גם כן בחיסכון כספי עצום, וגם בזרוז של התהליך: לאחר שהעיצוב מוכן - האתר כבר בנוי.

האם אני זקוק למתכנת שיבנה את האתר באמצעות קבצי ה-PSD?

לחלוטין לא. כל העיצוב מתבצע באמצעות הממשק ולכן אין צורך במתכנת. כל אלמנט עיצובי ניתן להעלאה ולהצבה באתר בכמה קליקים בודדים.

כמה עלי לגבות עבור השירותים שלי?

אתה רשאי לגבות כל סכום החל מ-0 ₪ והשמיים הם הגבול. זה לגמרי תלוי בך. התחל בקטן והכר את הכלים שלנו, לאחר מכן תוכל לקבוע אמות מידה לתמחורים גבוהים יותר. כדאי לזכור כי תבנית שעיצבת ניתנת לרכישה כמות רבה של פעמים ולהמשיך להניב לך תשואה לאורך זמן.

האם אתם מחייבים אותי להשתמש באתר כדי לחשוף את השירותים שלי?

לא, הפלטפורמות שאנו מספקים (אתר מקצועי, פרופיל פומבי, מיניסייט לכל תבנית, באנרים בתוכנית השותפים ועוד) הם אופציונאליים. ביכולתך להציע את השירותים שלך גם באפיקים נוספים. רשתות חברתיות, פורומים ומסעות פרסום הם כולם כלים נהדרים כדי לקבל חשיפה.

האם אתם משווקים בשבילי את התבניות שבניתי?

livecity עוקבת אחר התפתחות התבניות המעוצבות שנפתחות בכל יום ע"י המומחים, את חלקן אנו מחליטים לשווק כחלק מהתבניות המוצגות לכלל הגולשים במאגר התבניות הראשי ובכך התבנית זוכה לחשיפה גבוהה במיוחד. במקביל, כל תבנית מקבלת מיניסייט שנועד לשיווק התבנית וניתן לשיווק על ידי המומחה עצמו ואף להופיע בחיפוש ב-Google

האם אוכל לעשות כל זאת תחת המיתוג שלי?

כן, גם אפשרות כזאת זמינה עבורך. צור איתנו קשר לפרטים נוספים.

הצטרף לרשת המומחים של ™livecity >>

© 2024 Livecity. All rights reserved