בניית אתרים | עמוד הבית | דף בית
בניית אתרים - מאמרים
 
פתח אתר כעת
14 יום ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות

מעל 250,000
כבר בחרו לפתוח אתר במערכת בניית אתרים שלנו, אנו מציעים לך לבדוק אותנו ולראות שלא תוכל לקבל מוצר טוב יותר במקום אחר.
פתח אתר כעת
 
 
לייבסיטי - מאמרים

בניית אתרים - עמוד הבית

 
בניית אתרים זהו מהלך שכל בית עסק צריך לקחת בחשבון. זהו חלק בלתי נפרד מתקציב השיווק והפרסום של כל עסק וחשוב לעשות צעדים ראשונים אלו בעולם האינטרנט - בחוכמה.
אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל אתר הוא דף הבית שלו, דף זה הוא חלון הראווה של האתר ושל בית העסק והוא יקבע במידה רבה באם הגולשים, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, יעמיקו ויגלשו ליתר דפי האתר או שמא יברחו ממנו לאתר אינטרנט מתחרה. בדיוק מסיבה זו כאשר חושבים על בניית אתרים חייבים לחשוב היטב על דף הבית.


בניית אתרים - זה מתחיל בעמוד הבית

 
בין אם חברות בניית אתרים מספרות לכם על כך ובין אם לאו עליכם לתת תשומת לב מיוחדת לדף הבית שלכם. דף הבית שלכם מהווה מעין צוהר אל נבכי האתר שלכם – אל השירות שאתם מוכרים או המוצר, וחשוב שדף זה יסביר פניו אל הגולש. מאחר ודפי בית מקבלים את כמות הצפיות הגדולות ביותר, תכנון דף הבית מראש היא בין ההחלטות החשובות ביותר שתעשו בעת תהליך בניית אתרים.

עכשיו שאנחנו מבינים מהי חשיבותו של דף בית בתהליך בניית אתרים נחשוף אתכם לכמה טיפים שיסייעו לכם לייצר דף בית מנצח !

נתחיל מכמה הנחות יסוד באשר לעולם האינטרנט. ראשית, גולשים לא אוהבים לקרוא טקסטים ארוכים מדי. שנית, גולשים לא אוהבים לגלול את דפי האתר. ולבסוף, גולשים לא אוהבים להמתין לעלייה של אלמנטים גראפיים כבדים כגון תמונות. למעשה מצטיירת לנו כאן תמונה קודרת משהו, תמונה שבה הגולש הממוצע – מאופיין ב"עצלנות" ויש צורך לספק לו את מבוקשו ומהר.
על כן, כאשר חושבים על קונספט דף הבית בעת בניית אתרים יש צורך לתת לגולשים סיבה טובה להישאר.

בניית אתרים - מקבלים החלטה


אין נוסחת קסמים אחת קבועה לתהליך בניית אתרים מוצלח, אין נוסחת פלא להצלחה בעולם האינטרנט, אולם יש כמה כללים שיסייעו לכם להשיק דף בית יעיל :

תכנון מקדים – יצירת קונספט לאתר, בחינת קהל היעד והגדרת יעדיו של האתר.
עיצוב – חשבו על עיצוב נעים, רלוונטי לנושא האתר ודאגו ללוגו כובש.
תוכן – השתדלו לא לכתוב טקסטים ארוכים מדי בדף הבית ואת המידע החשוב ביותר מקמו בחלק העליון של דף הבית שלכם. כתבו תוכן ענייני ובגובה העיניים – הגולשים שלכם – הם אנשים כמוכם.

כעת תוכלו לגשת לחברת בניית אתרים ולהתחיל לעשות כסף ממשי בעולם הווירטואלי...14 יום ניסיון ללא תשלום או התחייבות לחץ כאן וקבל 14 ימי ניסיון במערכת לייבסיטי - ללא כל תשלום וללא התחייבות !

 
 
© 2014 Livecity. All rights reserved