תוכנית שותפים משתלמת במיוחד

בוא להרוויח עד 1,735 ₪ לכל מכירה - תוכנית השותפים של ™livecity.

ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלך!

רוצה להגדיל את ההכנסה הפאסיבית שלך בעזרת תוכנית שותפים עם עמלה מהגבוהות ביותר בשוק? 40% עמלת מכירה המועברים ישירות מאיתנו אליך מבטיחים לך הכנסה גבוהה במינימום השקעה.


ללא עמלת מתווך!

בניגוד לעבודה דרך רשת שותפים, בתוכנית שלנו ההתקשרות מבוצעת ישירות מול החברה המשווקת ולכן אין כלל עמלת מתווך - התשלום מועבר ישירות אליך ללא צד ג' כלשהו. במקביל, אנו מציעים לשותפים שלנו אחוזי עמלה גבוהים במיוחד כאשר 40% מהעלות שהלקוח משלם לנו עבור חבילת האחסון ייזקפו לזכותך והחל מצבירה של 1,260 ₪ - יועברו אליך על פי דרישה. כך שפוטנציאל הרווח שלך באינטרנט הוא גבוה ביותר ולמעשה בשיווק חכם מצדך תוכל לגרוף רווחים נאים רק מיישום נכון של תוכנית השותפים שלנו.

הצטרף כשותף ללא עמלת מתווך >>

תוכנית שותפים אמינה ומהימנה!

כשותף ™livecity, ביכולתך בכל רגע ורגע לעקוב אחר הכנסותיך באינטרנט ולבחון את מצב ההפניות שלך כדי להצליח לעודד את הלקוחות לרכוש חבילה למשך תקופה ארוכה - בזמן שהעמלה תועבר לזכות חשבון השותף שלך מיד עם רכישת האתר בפועל. בכל זמן נתון תדע מה הסכום העומד לזכותך, מה קוד הלקוח שעקב הרכישה שלו אתה זכאי לעמלה וכמה מהלקוחות שהפנית אלינו נמצאים בשלבי בניית אתר ועשויים לשלם בעתיד. בנוסף - תמיד תדע כמה לקוחות שהפנית אלינו לא פתחו אתר כלל ותוכל לשפר את האסטרטגיה השיווקית שלך..

הצטרף לתוכנית שותפים אמינה ומהימנה >>

© 2017 Livecity. All rights reserved