בניית אתרים | להיראות תמיד במיטבך
בניית אתרים - מאמרים
 
פתח אתר כעת
14 יום ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות

מעל 250,000
כבר בחרו לפתוח אתר במערכת בניית אתרים שלנו, אנו מציעים לך לבדוק אותנו ולראות שלא תוכל לקבל מוצר טוב יותר במקום אחר.
פתח אתר כעת
 
 
לייבסיטי - מאמרים

בניית אתרים - להיראות במיטבך

 

בניית אתרים לעסקים דומה לשייט בנהר, היא יכולה לעבור בנחת ולהביא אותך למטרתך הסופית, אך אם תטעה באחת הפניות תסיים את דרכך במורד המפל.

בניית אתרי אינטרנט אכן הפכה לפשוטה ונגישה הרבה יותר בשנים האחרונות, אך לפני שאתם מתיישבים מול המחשב ומתחילים לעבוד, או לחילופין יוצרים קשר עם אחת מהחברות המציעות שירותי בניית אתרים, כדאי לכם להשקיע מחשבה ולוודא שלא תקבלו החלטות שיסיטו אתכם ממטרתכם, ממש בדומה לתכנון המסלול של שייט בנהר. חלק חשוב ביותר במלאכת בניית אתרים הוא הסתכלות על הפן השיווקי של האתר שאתם עומדים לבנות. האתר שלכם הרי הוא כרטיס הביקור של העסק וחשוב מאוד שהוא ייראה מזמין, חדשני ומעניין.

 

בניית אתרים - הסוד הוא באווירה


הפן העיצובי של בניית אתרים הפך מזמן לאומנות, והטכנולוגיה של ימינו מאפשרת ליישם כמעט כל עיצוב שיעלה בדעתנו. אולם, ישנם מקרים בהם הרצון ליצור אתר חדשני ואומנותי גורם בסופו של דבר לבנייה של אתר צעקני, רועש ועמוס שאינו עולה בקנה אחד עם המטרה העיקרית של האתר- קידום העסק שלכם.

גם אם אין לכם ידע נרחב בעיצוב ואתם נסמכים בעיקר על ידיהם המקצועיות של אנשי בניית אתרים, חשוב מאוד לקבוע איזו אווירה אמור האתר להשרות. האם ברצונכם לבנות אתר שישרה אווירה רגועה ? סמכותית ? צעירה או סולידית ? האווירה שהאתר ישדר אמורה כמובן להתאים לקהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם וככל שתקדימו לקבוע איזו אווירה משרתת את האינטרסים שלכם יגדל הסיכוי שהתוצר הסופי יתאים לצרכים של העסק שלכם.

 

בניית אתרים - סוף מעשה בשיווק תחילה


בעולמנו התזזיתי יש חשיבות רבה ביותר לרושם ראשוני. יישום עקרונות שיווקיים במלאכת בניית אתרים יכול לעשות את ההבדל בין אתר שלקוחות פוטנציאליים יבקרו בו לשניות בודדות לכזה שיהפוך אותם לקונים. שיווק אינו מתבטא רק בעיצוב כמובן- נגישות המידע, יכולת התנועה של הגולש והזרימה של האתר יכולים לשמש ככלים שיווקיים חשובים ביותר.

בבואכם לבנות אתר מסחרי, כדאי מאוד שהפן השיווקי שלו יהיה הדבר העיקרי שמנחה אתכם בכל החלטה הנוגעת לבנייתו. אם תעשו כן תבטיחו לעצמכם אתר מוצלח ומוכר שיקדם את העסק שלכם. 


14 יום ניסיון ללא תשלום או התחייבות לחץ כאן וקבל 14 ימי ניסיון במערכת לייבסיטי - ללא כל תשלום וללא התחייבות !

 
 
© 2014 Livecity. All rights reserved