ווידג'טים

ווידג'טים (יישומונים) קלים לגישה אלו מוסיפים כל כך הרבה לחיוניות, האינטראקטיביות והידידותיות למשתמש באתר האינטרנט שלך. השג מקסימום תועלת בעת בניית אתר בלייבסיטי.
מה זה ווידג'ט?

מה זה ווידג'ט?

אף אחד לא בטוח לגבי איך השם הגיע לשימוש במחשוב, אבל זה עשוי להיות שילוב של "חלון גאדג'ט" (window gadget). זה גם מונח ששימש בעבר כתיאור של חתיכה פשוטה של ​​ציוד בתחום הנדסה וכדומה. כאן, זה שילוב של מכשיר גרפי מזוהה המופעל על-ידי לחיצה וקוד תוכנה מוטמע המיועד לספק באופן עקבי גישה מיידית לפונקציות מסוימות.

טוויטר ווידג'ט

רבים מהאנשים איתם אתה רוצה ליצור קשר, יהיו בעלי חשבון טוויטר (Twitter) משלהם או מבקרים בטוויטר על בסיס קבוע. ווידג'טים של טוויטר מאפשרים לגולש גישה מיידית ומעודדים אותם לשמור איתך על קשר. זהו מיקום נהדר לפרסום של קישורי הצעות או מידע, המאפשרים לאנשים לדבר עם אחרים על מה שהעסק שלך מציע כיום. השתמש בכלי ווידג'ט כספק מידע בעל ערך עבור האתר השלך.

טוויטר ווידג'ט
פייסבוק ווידג'ט

פייסבוק ווידג'ט

זה נראה כאילו כמעט כולם בעולם נמצאים עכשיו אונליין בפייסבוק (Facebook). למעשה בערך אחד וחצי מיליארדים איש הם משתמשים פעילים. עם נתונים כאלה, חיוני עבורך ועבור העסק שלך להיות שם ולהזמין אנשים לעשות לייק בפייסבוק עבור העסק שלך. פעולה זו תרחיב את מעגל הלקוחות שמקבלים את המידע אותו אתה רוצה להעביר ובכך תגדיל את החשיפה עבור העסק שלך.

יוטיוב ווידג'ט

יותר ויותר, אנשים הולכים אל יוטיוב (YouTube) כדי לקבל את תכני הבידור ואת המידע שלהם. אם אתה רוצה לדעת יותר על סיפור או לראות על מה העולם מדבר, אז יוטיוב הוא המקום לבקר בו. לכן, חיוני כי לעסק שלך תהיה נוכחות שם, כדי שתוכל להעביר את המסרים שלך. נהל ערוץ יוטיוב והטמע סרטוני יוטיוב אצלך באתר. בכך תוכל להגדיל את סוגי המדיות המוצעות לגולש. כלי הווידג'ט אותו מציעה לייבסיטי יסייע לך לעשות זאת ללא מאמץ.

יוטיוב ווידג'ט
ווידג'טים נוספים בחינם

ווידג'טים נוספים בחינם

ישנם עוד המון ווידג'טים חינמיים בהם ניתן להשתמש במסגרת בניית אתר בלייבסיטי. כל אחד מהם עשוי להוסיף חיים ונוכחות לאתר שלך ולגרום לו להיראות מודרני, אינטראקטיבי ומועיל. שניים מהטובים ביותר הם וימאו (Vimeo), המאפשר לכם להעלות, לשתף ולצפות בתכני וידאו גדולים יותר. השני הוא כלי הווידג'ט של סאונדקלאוד (Soundcloud) המספק כלי הפצת אודיו באינטרנט שבאמצעותו משתמשים יכולים להעלות, להקליט או לקדם את היצירות המקוריות שלהם. יותר מ -200 מיליון אנשים כבר משתמשים בו!

הטמעת קוד HTML חיצוני - אפליקציות חיצוניות

באמצעות בניית אתרים בלייבסיטי ניתן גם להטמיע ווידג'טים מותאמים אישית רבי עוצמה באמצעות הטמעת קוד HTML חיצוני וזאת על מנת להוסיף ערך נוסף לאתר האינטרנט של העסק שלך. אלה הם בדיוק סוג התוספות שהופכות את האתר שלך ייחודי, תוך שמירה על רלוונטיות לבסיס הלקוחות שלך. הטמעת קוד HTML ייחודי ושימוש במגוון ווידג'טים המוצעים כבר במערכת לייבסיטי מאפשרים לך לספק חוויה אינטרנטית אותה גולשיך מצפים לקבל מאתר מודרני ומתקדם. ודא שאתה לא מחמיץ את האפשרויות האלו ונשאר מאחור. בנה אתר בלייבסיטי ועשה שימוש מקסימלי בכלים הנהדרים האלה.

הטמעת קוד HTML חיצוני - אפליקציות חיצוניות
© 2024 Livecity. All rights reserved