תמיכה טכנית

בנוסף למערכת בניית אתרים קלה וידידותית, לייבסיטי מציעה לך תמיכה שוטפת בעת בניית האתר באמצעות חמש דרכים שונות ליצירת קשר וקבלת תמיכה.
תמיכה בצ'אט

תמיכה בצ'אט

אתה נמצא במרחק קליק אחד מתמיכה מיידית. חסוך זמן יקר וצור קשר בצ'אט אונליין עם מחלקת התמיכה שלנו. נציגינו זמינים עבורך החל משעות הבוקר ובמהלך כל יום העסקים ומוכנים לקבל את פנייתך ולסייע לך בתהליך בניית האתר. צ'אט אונליין הוא כלי יעיל במיוחד לצורך קבלת סיוע מיידי בקצב שלך. הקלק עכשיו - מישהו בצד השני מחכה לסייע לך!

תמיכה במייל

האפשרות השלישית היא לשלוח לנו מייל. זה נהדר כאשר אתה רוצה לקחת רגע כדי להסביר את המצב במלואו, לוודא שכללת את כל המידע שאתה רוצה ושאלת את אותן השאלות המצריכות מענה. אנחנו יודעים כי ניהול אתרים לעיתים עשוי להעלות שאלות רבות. פשוט שלח דואר אלקטרוני לצוות התמיכה שלנו והתשובה תהיה בדרכה חזרה אליך לאחר שנאסוף עבורך את כל המידע הרלוונטי והתשובות הנדרשות עבורך.

תמיכה במייל
מרכז הדרכה אונליין

מרכז הדרכה אונליין

לפעמים כל מה שאתה באמת רוצה זה לשבת מול המחשב שלך ולמצוא אתר שיש בו שפע של תשובות שכבר זמינות עבורך. ובכן, הגעת אל מרכז ההדרכה המקוון שלנו! כאן תמצא הכל החל מצילומי מסך של כל תחומי מפתח אותם תצטרך לעבור בעת בניית אתר ועד מידע טקסטואלי רב שיסייע לך למצוא הכל בפשטות וביעילות. פשוט לחץ על הכפתור הרלוונטי עבור הנושא בו אתה צריך סיוע ומיד תקבל אלייך את כל המידע הנחוץ! זהו כלי נהדר שיסייע לך רבות.

סרטוני הדרכה

ייתכן והינך כבר להוט להתחיל אך אין לך חשק לקרוא טקסט. במרכז ההדרכה שלנו תוכל למצוא סרטוני הדרכה בכל תחום שיעבירו אותך בנתיב המהיר על-ידי הדגמה מוחשית של הנושאים בהם בחרת. תוכל להיעזר בסרטונים אלו על מנת לבנות את האתר ולהתקדם על פי הקצב שלך.
בקר עכשיו ובחר את ההדרכה המתאימה לך ביותר. בניית אתרים מעולם לא הייתה קלה יותר!

סרטוני הדרכה
© 2024 Livecity. All rights reserved