מערכת טפסים

מרכיב מרכזי של כל בניית אתר לעסק הוא תקשורת עם לקוחות באמצעות טופס HTML לצורך איסוף מידע. לייבסיטי מציעה מערכת טפסים מתקדמת ביותר הכוללת כלים רבים לניהול כל סוג של טופס שתבחר!
צור ונהל בקלות

צור ונהל בקלות

אם הינך מעוניין ליצור מגוון טפסים מבוססי HTML בוודאי תשמח לדעת שלייבסיטי כבר השלימה את המשימה עבורך. הטפסים בהם תרצה להשתמש בתוך אתר אינטרנט לעסק שלך, לצורך קבלת המידע הרלוונטי עבורך בתקשורת עם הגולש, יכולים להיווצר בקלות ובמהירות. היכולת לנהל מבחר רב של טפסים במקום אחד היא יתרון עצום עבור בעל עסק המבקש לאסוף מידע רחב ושונה מהגולשים באתרו.

מבחר סוגי שדות

כדי לאסוף בדיוק את המידע הרלוונטי לעסק שלך, ועל-מנת לעזור לך להשיג מקסימום תועלת מהשימוש בהם, טפסי האינטרנט בלייבסיטי יכולים להכיל מגוון רחב של שדות טופס HTML כדי שיתאים בדיוק למטרה הספציפית שלך. לא משנה מהו הצורך שלך, תוכל ליצור טופס במהירות כדי לספק תשובות חיוניות אלה ולהגיע אל התוצאות שאתה מחפש.

מבחר סוגי שדות
אפשרות השבה אוטומטית

אפשרות "השבה אוטומטית"

ככל שיהיה קל יותר ללקוחותיך הפוטנציאליים ליצור איתך קשר, כך הסבירות גבוהה יותר שהם אכן יעשו זאת. לאחר שלקוח כבר עשה זאת באמצעות טופס צור קשר הוא מעוניין לדעת שהתקשורת אכן נוצרה והמידע הועבר והתקבל אצלך. קביעת אפשרות תגובה אוטומטית תאפשר להם לקבל את המידע הזה ולהיות בטוחים שהתקשורת אכן תעשה גם מצידך. זוהי התחלה מצוינת למערכת היחסים עם לקוחותיך.

עצב טופס HTML בקלות!

עוד חיסכון משמעותי בזמן! עצב בקלות ובמהירות כל טופס שתרצה. גם כאן לייבסיטי כבר עשתה את העבודה עבורך. עכשיו זה תלוי בך לוודא שכל טופס בו תשתמש אכן יותאם מבחינה עיצובית גם עבור צרכיו וגם עבור העסק שלך. תוכל להשתמש בטופס צור קשר וטפסים אחרים כדי לאסוף את כל הנתונים החיוניים לך.

עצב טופס HTML בקלות!
בנה טופס יחודי עבורך

בנה טופס יחודי עבורך

בכמה אתרי אינטרנט אתם מבקרים בהם העיצוב הוא מצוין - עד שזה מגיע לטופס בו הם משתמשים? טפסי צור קשר אלה ואחרים הם סטנדרטיים, תפלים וחסרי השראה והם יכולים להיות בשימוש על ידי כל חברה או ארגון, לכל מטרה. לא כאן! בלייבסיטי ניתן להתאים אישית ובאופן מלא כל אחד מהטפסים באתר שלך כדי להבטיח שכל מי שיוצר איתך קשר ידע שהוא אכן מתקשר איתך.

טפסי סקרים

"והתשובה היא …" לא היית באמת רוצה לדעת? ובכן, עם אפשרויות טפסי סקרים הזמינים עבורך בלייבסיטי, המידע יכול להגיע אליך במהירות. תוכל לשאול את הגולשים שאלות קצרות באמצעות סקר מקוון מהיר על-מנת לאסוף מידע חשוב לגביהם. תוכל להשתמש בסקר באתר כדי לאפשר לגולשים להציע שיפורים לאתר או לשירות אותו אתה מציע. לא משנה באיזה סקר תבחר, אין זמן טוב יותר מעכשיו להתחיל באיסוף מידע חיוני שכזה.

טפסי סקרים
© 2024 Livecity. All rights reserved