גלרית סרטוני וידאו

להוסיף תנועה וחיים לאתר האינטרנט של העסק שלך זהו תמיד רעיון נהדר. באופן הזה כל גולש המבקר באתרך מקבל ערך מוסף וחוויה ייחודית. עם גלרית סרטוני הוידאו של לייבסיטי תוכל להציע חוויה מושלמת עבור לקוחותיך!
מבחר סוגי גלריות

מבחר סוגי גלריות

כחלק מפלטפורמת לייבסיטי תוכל להנות מגלרית וידאו עבור האתר שלך. תוכל לייצר גלרייות רוחביות או אופקיות, סליידרים מסוגים שונים שיימשכו את תשומת הלב של הלקוח ועוד. שימוש בכלים אלה מסייע להפיח חיים הן באתר שלך והן במוצר אותו הוא מקדם. אפשרויות גלריה רבות יספקו לך וללקוחותיך חוויה מרתקת שמומלץ מאוד להתנסות בה.

העלה ונהל סרטונים בקלות

עבור אנשים רבים, הטמעת סרטוני וידאו באתר נראית כמשימה מרתיעה שעשויה לדרוש מהם הבנה בתחום בניית אתרים או בקוד בכלל. בעבר, אכן היה מדובר במשימה מעט מורכבת ולכן התוצאה היא שאתרים שנבנו לפני מספר שנים אינם מכילים בתוכם פונקציה זו. לייבסיטי פיתחה עבור משתמשים אלו כלי פשוט, קל וידידותי המאפשר להעלות סרטון וידאו באותה הקלות שבה ניתן להעלות תמונה רגילה. בחר סרטון וידאו אותו תרצה להעלות והטמע את הקישור במקום המתאים. כל כך פשוט וכל כך יעיל!

העלה ונהל סרטונים בקלות
התאם את הסרטון לרוחב המסך

התאם את הסרטון לרוחב המסך

אין דבר מעצבן יותר עבור אנשים מסוימים מאשר וידאו המופיע לפניהם, אך מהווה רק חלק זעיר מהמסך. גם לכך נמצא פיתרון באמצעות כלי התאמה לרוחב המסך. כעת תוכל להציג סרטון וידאו משלך בכל גודל שתבחר כולל כרקע מלא לכל המסך. כלי נהדר זה ישווה לאתרך וכתוצאה מכך גם לעסק שלך, מראה מתקדם ביותר.

אפשרות ניגון אוטומטי

כאשר גולש לוחץ על האתר שלך ויש סרטון וידאו שפשוט נמצא שם, כמו מנורה כבויה, אתה בעצם דורש ממנו השקיע מאמץ מבלי שהוא בכלל מודע לכך. ובכל זאת, אתה רוצה לתפוס את תשומת הלב שלו באופן מיידי - וזה מה שניגון אוטומטי של סרטון וידאו אמור להשיג עבורך. לייבסיטי מאפשרת לך להגדיר ניגון אוטומטי הן לסרטוני יוטיוב והן לסרטוני וימאו על מנת שתוכל להעביר רושם מיידי נהדר לגולש שלך.

אפשרות ניגון אוטומטי
© 2024 Livecity. All rights reserved