פייפל

מהו פייפל? כיום זהו אחד הסטנדרטים הנוחים ביותר לתשלום קל ומהיר דרך האינטרנט.
באמצעות לייבסיטי תוכל להטמיע אותו בקלות באתרך ונוכחותו תניע את המכירות באתר שלך!
הגדר חשבון פייפאל במהירות

הגדר חשבון פייפאל במהירות

בכל רגע שבו אתר מסחר אלקטרוני אינו מכיל אופציית תשלומים בפייפאל זה עלול לעלות במכירות. זהו סטנדרט מקובל ונפוץ כאמצעי תשלום בדיוק כפי שהמחאות או מזומן היו בעבר. למזלנו, היכולת להפוך אתר אינטרנט לחנות וירטואלית עם אופציית תשלומים בפייפאל מושגת במהירות, הודות לכלי האינטגרציה הקל והמהיר של לייבסיטי. אחד המכשולים המרכזיים שמנעו ממך בעבר להשלים מכירה הוסרו עם היכולת הזו. אז כיצד תוכל לקבל תשלום במהירות? התשובה ברורה!

תן שמות ומספרים למוצרים שלך

שמת לב איך אותם מוצרים בעלי שם ולא רק קוד נוטים לייצר השפעה גדולה בתודעה? אנשים יבחרו להזמין באתר עם שם כמו אמזון, מאשר באתר עם שם XTY47CS! כן, שימוש במספר הוא נוח לניהול המלאי שלך גם במערכות אחרות, אבל וודא שיש לך שם ידידותי למשתמש עבור כל המוצרים או השירותים שלך כדי לגבות את זה. זה גם עוזר אם תיאור המוצר ידידותי עבורך, לאחר הרכישה, כאשר עלייך לברר מה בדיוק נרכש ומה עלייך לספק ללקוח.

תן שמות ומספרים למוצרים שלך
קבע מחירי מוצר, עלויות משלוח ומיסים בקלות

קבע מחירי מוצר, עלויות משלוח ומיסים בקלות

לקוחות מתרגזים כאשר הם מרגישים שלא מספרים להם את הסיפור המלא. גבוה ברשימה זו הם המחירים הפתאומיים של משלוח, בתוספת נוספת של מסים. הוספת האופציה להציג שקיפות מלאה הכוללת את עלויות המשלוח והמיסים השונים, תאפשר לך בעת קבלת תשלום בפייפאל לצייר תמונה ברורה וכנה עבור מי שעומד לקנות, כדי לוודא שהוא לא יסגור את המסך בחוסר שביעות רצון! כך חנות וירטואלית אינה מרתיע את הרוכשים בה, מאפשרת לעסקה להתבצע בקלות ולך לקבל תשלום בפייפאל במהירות.

עצב את כפתור הפייפאל שלך

קח את הזמן כדי לעצב כפתור פייפל משלך כדי להגדיל את המכירות. זהו תהליך פשוט וקל בו תוכל להשפיע על רבים מלקוחותיך שעומדים בפני קבלת החלטה לגבי בחירת אמצעי תשלום. רכישה דרך חנות וירטואלית הינה חוויה המצריכה מידה מסוימת של ביטחון ולכן עליך להגן עליך ועל לקוחותיך ובעיקר לשדר להם את הביטחון הזה. כפתור פייפל הפך בשנים האחרונות לסימן היכר של ביטחון לביצוע עסקה. עצב את כפתור הפייפאל שלך כך שיעביר מסר זה ללקוחותיך. זוהי פעולה קטנה אך משמעותה עבור העסק שלך יכולה להיות בעלת ערך רב.

עצב את כפתור הפייפאל שלך
© 2024 Livecity. All rights reserved