אתר רספונסיבי

עם עליה משמעותית במספר הפלטפורמות בהם ניתן לצפות באתר, אתר רספונסיבי הופך לכלי משמעותי המבדיל בין אתרים מיושנים לאתרים חדשניים ומתקדמים. לייבסיטי מאפשרת לך להינות מיתרון משמעותי זה באמצעות התאמת אתר אוטומטית ומלאה לניידים וטאבלטים.
התאמה אוטומטית לפלטפורמות שונות

התאמה אוטומטית לפלטפורמות שונות

בזמן שמכשירים ניידים וטאבלטים הופכים מיום ליום לפופולריים יותר, אתרי אינטרנט רבים עדיין מבוססים על גרסה שולחנית בלבד ולא ממקסמים את היכולות הייחודיות של כל פלטפורמה, לייבסיטי משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומאפשרת התאמה אוטומטית של האתר לפלטפורמות שונות ובכך מעצימה את חווית המשתמש באתר. התאמה של האתר לסוג הפלטפורמה ויצירת חווית גלישה ידידותית למשתמש בפלטפורמות שרק ילכו ויגדלו הם חיוניים יותר ויותר להצלחה של העסק שלך ברשת.

תפריט עמודים מתקדם לנייד

אתר אינטרנט צריך להיות מוכן לתצוגה מהירה ובצורה כרונולוגית במספר רב של פלטפורמות, עם זאת, אתר מותאם לסלולר שמנצל כל פלטפורמה ברמה הטובה ביותר יעשה מעבר ויאפשר לגולשים באופן מלא ומיידי התקשרות אינטראקטיבית עם התוכן. היתרון המשמעותי של תפריט העמודים המתקדם לנייד שלנו היא הזמינות שלו להתנהלות אינטראקטיבית מול הגולשים לכל מקום באתר בצורה מהירה, אפשרויות שיתוף שונות, חיפוש מתקדם ועוד.

תפריט עמודים מתקדם לנייד
כפתורי שיתוף בזמינות גבוהה

כפתורי שיתוף בזמינות גבוהה

בניית אתר אינטרנט המתוכנן בקפידה מתחשבת בהוספת אפשרויות שיתוף במקומות רלוונטיים באתר. הנושא נכון גם עבור מכשירים ניידים, בהם הגולשים כבר מחוברים לרשתות החברתיות ותהליך השיתוף יכול להיות הרבה יותר מהיר ופשוט. בתכנון המערכת הרספונסיבית, לייבסיטי מנגישה עבורך אפשרויות שונות הכל-כך חיוניות לשיתוף התוכן, כך שיהיו זמינות במהירות ובקלות. כלים אלו יאפשרו לגולשים שלך לשתף את המידע אותו הם מחשיבים כמעניין או בעל ערך עבור אנשים שונים.

ריווח בין אלמנטים

אתר סלולרי מציג את המידע בעמוד בדיוק על פי הסדר והחשיבות שייחסת להם באתר. האלמנטים השונים מוצגים בצורה כרונולוגית, מזמינים ונוחים לקריאה. בדיוק כמו אורח בבית בפעם הראשונה, אם החוויה שיקבל תהיה חיובית ונעימה, בהחלט יעלה על דעתו לחזור ולבקר שוב. כך גם באתר הרספונסיבי הוספנו אפשרויות וכלים שמאפשרים לך להתאים את האלמנטים באתר, אם זה בעזרת ריווח בין אלמנטים, ביטול תצוגה של אלמנטים באתר וכלים רבים שיאפשרו לך להגדיר את האופן בו תרצה לארח את הגולש באתר הרספונסיבי שלך.

ריווח בין אלמנטים
© 2024 Livecity. All rights reserved