מערכת חברים

מערכת החברים שמציעה לייבסיטי מאפשרת לך לתקשר ברמה אישית וסודית ומסייעת לך לפתח קהילה סגורה וייחודית.
הרשמה וניהול משתמשים

הרשמה וניהול משתמשים

פלטפורמת לייבסיטי מאפשרת לכם לבנות אתר אינטרנט לקהילה. זהו כלי מושלם עבור שיתוף מידע בעל ערך בין משתמשים ספציפיים כמו גם שמירה על הלקוחות הקשורים לעסק או לארגון שלך. יצירת אתר אינטרנט לקהילה היא אופציה ששווה לשקול במצבים רבים כגון ליצור אווירה בסגנון מועדון, עמותה או ענף מקצועי. ההזדמנות להוסיף קהילה לאתר מגדילה את מעמדו בעיניהם של אנשים רבים ויכולה לשמש כאינדיקציה ללקוחות מועדפים או מצב משתמש.

אפשרות אישור אוטומטי או ידני

בניית אתר אינטרנט עבור קהילה המאפשרת אפשרות התחברות לחברים הינה לעתים קרובות צעד חיובי, המאפשר לך להעניק רושם של מעמד-על לאלו שהצטרפו. עם זאת, החלטת מפתח היא האם לאשר באופן אוטומטי כל אחד המבקש להצטרף או לברור אותם על ידי אישור ידני. בעוד שאישור אוטומטי יאפשר לך גדילה מיידית של כמות החברים עם תהליך ידני תוכל לפקח על איכות החברים המצטרפים. במערכת חברים זו תוכל להחליט מהי האופציה הטובה ביותר עבורך.

אפשרות אישור אוטומטי או ידני
נעילת עמוד עבור משתמשים רשומים בלבד

נעילת עמוד עבור משתמשים רשומים בלבד

בין אם אתם בוחרים באתר קהילה אשר כל תוכנו מיועד לחברים בלבד ובין אם מדובר בדפים ספציפיים באתר שיהיו פתוחים רק הם עבור משתמשים מסוימים מדובר שתי אופציות חשובות עבורך. ייתכן ותהיה מעוניין שחלקים מאתרך יהיה "שטח ציבורי" כדי לעורר את התיאבון של המבקר ולאחר מכן לעודד אותו להירשם ולקבל גישה ליתר הדפים או שתהיה מעוניין שכל האתר יהיה זמין אך ורק למי שתאשר כיון שהמידע הנמצא בו הוא בעל ערך רב, לייבסיטי מאפשרת לך לבחור את ההחלטה וליישמה במהירות ובפשטות.

מערכת הודעות

היבט אחד שמושך רבים בתוך אתר אינטרנט אל הקהילה, היא ההזדמנות להעברת הודעות סודיות בתוכו אך ורק לאלה שנרשמו לכך. זה יכול להיות מוסד או עמותה אקדמית, לאספנים מסוגים שונים ובעצם כמעט לכל תחום עניין. באותה מידה, אתה יכול ליצור מועדון חברים יעודי עבור לקוחותיך בו תוכל לדוגמא ליידע אותם לפני כולם בכל נושא ורק לאחר מכן לקהל הגולשים. תן להם הרגשה של קהל מועדף והם יאהבו את זה.

מערכת הודעות
אינטגרציה עם חנות וירטואלית

אינטגרציה עם חנות וירטואלית

בעת יצירת אתר אינטרנט לקהילה, בחלקו או בשלמותו, ייתכן ותרצה גם להוסיף גישה מיוחדת לאתרי מסחר אלקטרוני באינטרנט, אולי עם הנחה לקהילה ספציפית. קמעונאים רבים נוקטים בשיטה זו בדרך כלל באמצעות כרטיסי חבר שונים, על מנת לעודד תנועה קבועה לאתר וכמובן ליצור מכירה של כמות גדולה של מוצרים חדשים. תן ללקוחותיך להינות ממבצעים לפני כולם באמצעות יצירת קופונים או מחיר ייחודי והגדל באמצעות כך את הרכישות המתבצעות דרך חנות וירטואלית פעילה. החברים הקבועים יעקבו אחר הפרסומים באופן שוטף ויחזרו לקנות אצלך!

© 2024 Livecity. All rights reserved