תיבות דואר

כבעל עסק, חיוני עבורך להיות מסוגל לשמור על קשר עם לקוחות, עמיתים וספקים באמצעות דואר אלקטרוני. לייבסיטי מאפשרת לך לעשות זאת בקלות רבה ולהציג פנים מקצועיות כלפי לקוחותיך.
ניהול תיבת דואר תחת שם הדומיין שלך

ניהול תיבת דואר תחת שם הדומיין שלך

זוהי דרך מעולה להדגשת המקצועיות של העסק שלך. כאשר אתה מבקר באתר ורואה שכתובת דואר אלקטרוני מסוימת היא של אחד מספקי השירות המרכזיים כגון Yahoo או Google זה עשוי לעתים קרובות להפחית את מעמדו של אותו בעל עסק בעיניך. על-מנת שתוכל לייצר סטנדרט של מקצועיות חשוב מאוד שתוכל ליצור תיבת דואר יעודית שמנוהלת תחת שם הדומיין שלך. בדרך זו תוכל כל מחלקה להתנהל עם תיבת דואר משלה וכך יוכלו גם מנהלים בכירים. בנוסף, תיבת דואר יעודית משלך מאפשרת לך לשלוט טוב יותר ולנהל את המיילים שאתה מפיץ בעת ביצוע פעילויות השיווק שלך או פשוט כאשר אתה בוחר להגיב ללקוחות. זוהי בהחלט אופציה מומלצת ביותר!

תיבות דואר חינם

לייבסיטי מאפשרת לך ליהנות מזמינות של שירותי תיבות דואר חינם. למעשה במסגרת החבילות המקצועיות של לייביסיטי אתה יכול להנות מכמות של עד 30 תיבות דואר בחינם. מכיוון שהיום כל בעל עסק מתקשר עם לקוחותיו באמצעות כלי זה כחלק אינטגרלי מפעילותו השוטפת, הרי שמדובר בחיסכון משמעותי מאוד. באמצעות לייבסיטי תוכל לנהל גם את תיבות הדואר שלך במקום אחד ולחסוך לעצמך כאב ראש מיותר.

תיבות דואר חינם
© 2024 Livecity. All rights reserved