גלרית תמונות

הוספת גלרית תמונות מרשימה, תפיח חיים באתרך ותעלה את החיוניות של המוצרים והשירותים שהינך מציע. מבחר הגלריות שמציעה לייבסיטי יהוו ערך מוסף משמעותי עבורך!
הוספת אלבום סטנדרטי

הוספת אלבום סטנדרטי

מערכת האלבומים שלנו מציעה מגוון גלריות שונות אשר יוצאות מגדר הרגיל באפיון ובנראות. שימוש בגלריות, יאפשר לך לספר את הסיפור של העסק בצורה אפקטיבית לא רק באמצעות טקסט אלא גם בעזרת תמונות. תכונות אלו יאפשרו לך להעביר את הרושם המדויק לגולשים, באופן בו תרצה להציג את עצמך בין אם זה רושם עסקי או רושם חוויתי.

גלריות הסליידר המתקדמות

גלריית הסליידר המתקדמת והקלה לשימוש של לייבסיטי, מציעה ארבעה סוגי סליידרים שונים הכולים מיקומים שונים של התמונות (למעלה, למטה, ימין ושמאל). באופן הזה תוכל לבנות את העמוד הרלוונטי כך שיתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלך, ללא מגבלה. ניתן למקם בקלות את הגלריה בכל מקום בעמוד. כל אלו יאפשרו לך לשפר את הנראות וחווית המשתמש באתר.

גלריות הסליידר המתקדמות
קרוסלה אופקית או אנכית

קרוסלה אופקית או אנכית

גלריה מסוג קרוסלה הינה תוספת מצוינת לארגז הכלים העומד לרשותך בלייבסיטי. הגלריה מציגה את התמונות בצורה אופקית או אנכית בהתאם לבחירה, כאשר בכל מספר שניות התמונות המוצגות מתחלפות בתמונות אחרות. כמו כן ניתן להתאים את גודל הקרוסלה והתמונות לתכנים בעמוד. המבנה הייחודי וגמישותה של הגלריה מאפשר לך להשתמש בה למגוון רחב של תחומים וצרכים כך שהגלישה בעמוד תזרום באופן טבעי.

העלאה וניהול תמונות

העלאת תמונות לגלריה נעשית בעזרת מערכת מתקדמת להעלאה וניהול תמונות. מהעלאה של תמונה בודדת ועד להעלאה של עשרות תמונות במקביל. הקמה והטמעת גלריות נעשית בקלות ובמהירות כך שמנהל האתר יכול לחסוך זמן ולהקים במהרה אתר ייחודי עם גלריות ועיצוב מתקדם ביותר. ניהול התמונות גם הוא פשוט וזמין. הקולקציה שונתה? היכנס לניהול, עדכן, הוסף או מחק תמונות במהירות וכך תוודא שהאתר תמיד מעודכן.

העלאה וניהול תמונות
התאם לרוחב המסך

"התאם לרוחב המסך"

היו זמנים בהם עיצוב אתר אינטרנט התייחס רק לתצוגה של האתר על המחשב השולחני. מאז עברו שינויים רבים וכיום, האתר יכול להיות מוצג במגוון רחב של פלטפורמות ורזולוציות שונות. חשוב שהתמונות בגלריה ימשיכו לשרת את מטרתם בכל אחת מהפלטפורמות. מערכת בניית אתרים של לייבסיטי עומדת בקלות במשימה ומאפשרת בלחיצת כפתור להתאים את הגלריה לרוחב המסך כך שהגלריה תותאם בצורה אוטומטית בכל מסך בה תוצג.

נהל את האלבומים במקום אחד

אין צורך להסביר מהם היתרונות של ריכוז וניהול התמונות במקום אחד על פני פיזור במגוון רחב של פלטפורמות. המגוון הרחב של הגלריות שמוצעות במערכת לייבסיטי, בשילוב כלי ניהול פשוטים ומהירים חוסכים לך זמן יקר והתעסקות מיותרת. רכז והצג את המדיה הוויזואלית במקום אחד עם שם משתמש אחד.

נהל את האלבומים במקום אחד
© 2024 Livecity. All rights reserved