פורום

שימוש בכלים של לייבסיטי יאפשר לך לנהל פורום בקלות ולהרחיב את הדרכים בהם תוכל לשמור על קשר עם מגוון רחב של לקוחות פוטנציאלים.
הוספה וניהול מספר מנהלים לפורום

הוספה וניהול מספר מנהלים לפורום

כמו כל פלטפורמה אינטראקטיבית, הפורום צריך להיות מנוהל בצורה מקצועית שתייצג את האתר בצורה הטובה ביותר. פורום מקצועי ימשוך גולשים בתחום עניין זהה, לקוחות פוטנציאלים ובעלי אינטרסים אחרים כאחד. הפורום מאפשר לגולש להשמיע את קולו ודעתו, ומנהל הפורום צריך לשמור ולוודא שחוקי הפורום נאכפים. ניתן להוסיף לכל פורום מספר מנהלים ולחלק את האחריות בין מספר אנשי מקצוע וכך להפעיל קהילה איכותית ועניינית.

מערכת לניהול החברים והגדרות הפורום

הגדרת פורום לחברים בלבד מאפשרת לקבל מידע רב יותר על כל משתמש ובכך לתקשר איתו בדרכים נוספות ובצורה ממוקדת יותר. עם זאת, הרשמה ללא אישור בצורה אנונימית, יכולה לעודד דיון חופשי, פתוח ומעניין יותר. אז מה עדיף? כנראה ששתי האפשרויות טובות אך תלוי מהי המטרה. כך או כך, במערכת הפורומים של לייבסיטי הכוללת מערכת לניהול חברים, ניתן למחוק חברים שפועלים בניגוד לתקנון, לשלוח הודעות פנימיות וכלים נוספים לניהול החברים.

מערכת לניהול החברים והגדרות הפורום
פורום פתוח או לחברים בלבד - החלטה שלך.

פורום פתוח או לחברים בלבד - החלטה שלך.

אפשרות נוספת במערכת הפורומים היא לנעול את הפורום לחברים בלבד או לאפשר לכל הגולשים לצפות בתכנים. ניהול פורום סגור לחברים בלבד יאפשר לנהל דיונים בנושאים בעלי אופי סודי/ממודר שרלוונטי לקבוצה, לדוגמא, חברי פקולטה שדנים במחקר משותף. במקביל, אפשר לנהל פורומים נוספים שזמינים ומוצגים לכלל הגולשים באתר. נושא זה מאפשר לייצר הפרדה בין גולשים מזדמנים לגולשים קבועים אם זה מבחינת שרות, ערך מוסף או קבוצה שמעריכה את הפרטיות של נושאים מסוימים.

קבע את חוקי הפורום

מנהלי פורום לעיתים עשויים להיתפס כלא פופולריים. תורמי התוכן בפורום לעיתים מרגישים שמונעים מהם לדבר בחופשיות כפי שהיו רוצים אך ברור לכל כי גם שיחת רשת פתוחה צריכה להיות כפופה לרמה מסוימת של התנהלות. חשוב לזכור שפורום באתר מייצג את העסק והוא אינו מפגש חברתי כללי. לכן קביעת תקנון ומעקב אחרי ההתנהלות בפורום ויישום התקנון, יאפשר לאנשים להשתתף בו באופן פעיל ולרצות להיות חלק ממנו לאורך הדרך.

קבע את חוקי הפורום
הסטטיטיקה שבפורום אומרת הרבה יותר ממספרים

הסטטיטיקה שבפורום אומרת הרבה יותר ממספרים

האפשרות לדעת מי מבקר בפורום ומדוע, הופכת את הפורום שלך לכלי שיווק חיוני ורב עוצמה. מעבר לתכנים בפורום, ישנן סטטיסטיקות המאפשרות לך לקבל מידע נוסף, הנוגע לנושאים המועלים בו וגם לגבי משתפי המידע השונים וצרכיהם. מידע זה יכול להוביל להחלטות בנוגע לביצוע שינויים בדרך בה העסק פועל. פורום יכול לסייע לך לזהות צדיים טובים יותר או פחות בעסק ולהצביע על שינויים נדרשים. באמצעות מערכת הסטטיסיקה בפורומים של לייבסיטי תוכל להרוויח הרבה יותר עבור העסק שלך!

הגדרת זמן לניהול אשכולות יפעל לטובתך

חשוב לדעת לפנות זמן ולנהל באופן קבוע את הנושאים שעולים בפורום. מדובר על מחויבות אישית שתאפשר לך לזהות מגמות בדיוק כמו בכל מדיה חברתית אחרת. הכרחי להיות מסוגל לתת מענה לנושאים שלא נסגרו על ידי הקהילה, להקפיץ נושאים אינפורמטיים שיווקיים, לאתר משתמשים שיכולים להפוך ללקוחות ולמעשה למנף את הפורום ככלי שיווקי רב עוצמה כמו שהוא יכול להיות. מערכת הפורום של לייבסיטי מאפשרת לך לעשות זאת בקלות.

הגדרת זמן לניהול אשכולות יפעל לטובתך
© 2024 Livecity. All rights reserved