פונטים

השימוש המושכל בפונטים - גופנים - מסייע לאתר האינטרנט של העסק שלך להעביר את הרושם בו אתה מעוניין.
לייבסיטי מציעה לך מגוון רחב של פונטים חינם. מצא את הפונט המתאים ביותר עבור העסק שלך!
מגוון רחב של פונטים חינם

מגוון רחב של פונטים חינם

בדיוק כפי שהגולשים באתרך יחפשו מבחר וסגנון יחודי כך גם מבחר הפונטים אותם לייבסיטי מציעה יהוו עבורם שיקול משמעותי בהחלטה אם להשאר באתר שלך. לבחירתך, פונטים ייחודיים נהדרים המצטרפים למבחר פונטים אחרים כולל גוגל פונטס. אתה יכול לבחור את הסגנון של הפונט כדי להתאים את המסר שאתה או העסק שלך מנסים להעביר. באמצעות המערכת של לייבסיטי אין צורך לחפש פונטים להורדה. המבחר הקיים במערכת יענה על כל הציפיות שלך ומעבר לכך!

פונטים בשפות שונות

ישנם כמה פונטים שיתאימו בצורה מיטבית לסגנון מסוים או שפה, לסוג מסוים של עסק או ארגון. לדוגמא, הצגת מידע פיננסי בסגנון די מסורתי היא לעתים קרובות מה שאמור לצפות לו מי שיגלוש באתר מסוג זה. ניתן להתאים פונטים שונים לצעירים או למבוגרים על-פי קהל היעד, פונט יכול גם לאפיין מסרים קלילים או רציניים. הפונטים החינמיים אותם לייבסיטי מציעה יסייעו לך לקבל החלטות כאלה. אם זה פונטים בחינם של גוגל פונטס ועד לסוגי פונטים שונים וחריגים מאוד שאולי יתפסו מיד את העין של הגולשים. לא משנה אם אתה מחפש פונטים בעברית או פונטים באנגלית, השתמש באפשרויות שלך בתבונה, כדי להציג תמונה נכונה

פונטים בשפות שונות
ניהול פונטים

ניהול פונטים

ישנו מגוון רחב של אפשרויות שימוש בפונטים באתר שלך. למעשה האפשרויות כל כך רבות שיהיה עלייך לעקוב אחר כמות הפונטים והסוגים השונים בהם אתה משתמש בכל שלב של בניית האתר. לייבסיטי פתרה עבורך את הבעיה הזו באמצעות כלי לניהול פונטים שיציג לך בכל שלב את הסוגים בהם אתה משתמש כך שתוכל בקלות רבה לבחור שוב את הפונט הרצוי מבלי להצטרך לחפש אותו שוב בתוך מגוון האפשרויות הרחב. באופן הזה תוכל ליישם בניית אתר נכונה ומקצועית.

© 2024 Livecity. All rights reserved