פאביקון

באמצעות פאביקון (Favicon) תוכל ליצור נוכחות אינטרנטית מוכרת. לייבסיטי מסייעת לך לעשות זאת בקלות ובמהירות. צור פאביקון והעלה אותו עכשיו!
מהו פאביקון (favicon)

מהו פאביקון (favicon)

פאביקון הינו קיצור של "סמל אהוב" (favorite icon), המכונה לעתים גם סמל קיצור דרך או סימנייה והוא נמצא בשימוש מאז תחילת המילניום. זהו שם כולל לאייקונים קטנים המכילים סמלים של עסקים או גופים שונים והם מספקים עבורנו את המקבילה המקוונת של שלטי דרכים פשוטים, העוזרים למשתמשים לזהות ולנווט במהירות אל הדף אליו הם מעוניין להגיע.

מדוע אני צריך פאביקון בהתאמה אישית?

פאביקון מאפשר למבקרים לזהות את האתר שלך במהירות רבה ללא כל מאמץ. כאשר הוא מעוצב בקפידה הוא גם מסייע בזיהוי של העסק ואתר האינטרנט שלך והופך לחלק מהמיתוג שלו. ברוב המקרים, כאשר אתה לוחץ על פאביקון על מנת לבקר באתר ספציפי, התמונה עצמה תופיע גם לצד שם העמוד בסרגל הניווט בחלק העליון של המסך. לייבסיטי מאפשרת לך להטמיע פאביקון עבור האתר שלך בקלות רבה. חשוב על כך - במקום לזכור או לזהות את כתובת האתר שלך כל שעליך לעשות זה לייצר פאביקון מתאים ולהעלות אותו. במהרה הוא יהפך לסימן ההיכר שלך.

מדוע אני צריך פאביקון בהתאמה אישית?
צור והעלה במהירות.

צור והעלה במהירות.

ודאי כבר הבנת שהשימוש בפאביקון חשוב מאוד עבור העסק שלך. זכור, זה מאפשר לאחרים למצוא אותך באופן קבוע. במסגרת מערכת ניהול תוכן מתקדמת זו, תוכל באמצעות כלי יעודי, להעלות את הפאביקון שיצרת. לאחר מכן שווק אותו ברחבי הרשת והזמן אנשים לאתר שלך על-מנת שיהפוך לסימן ההיכר של האתר שלך. כן, לייבסיטי כבר חשבה בשבילך על הכל!

© 2024 Livecity. All rights reserved