מחולל גרפי חדש לעיצוב תיבת מוצר, שדרוג בקובץ הורדת הפניות ממחולל הטפסים ועוד - בניית אתרים - livecity

מחולל גרפי חדש לעיצוב תיבת מוצר, שדרוג בקובץ הורדת הפניות ממחולל הטפסים ועוד

 RSS
 
 
אנו שמחים לעדכן אותך במספר תוספות חדשות שפיתחנו למערכת בתקופה האחרונה
מערכת חנות וירטואלית - שדרוג באפשרויות עיצוב אתר מסוג חנות וירטואלית, גישה להיסטוריה וסטטוס הזמנות של חברים באתר.
עדכנו את עמוד העיצוב של החנות שמעכשיו כולל מחולל גרפי מתקדם וריכוז הגדרות העיצוב של החנות.
העלנו מחולל גרפי חדשני לעיצוב תיבת המוצר. המחולל מאפשר לבחור את מבנה תיבת המוצר, מה יוצג בתיבה, לנהל את הגדרות העיצוב של התיבה וכמות התיבות שיוצגו בשורה/עמוד בקטגוריות האתר ועוד. בנוסף לתגיות מובנות לכותרות, תכנים, תמונות ועוד. המחולל מציג בזמן אמת את השינויים שמבצעים לפני השמירה. ניתן להגיע לעמוד החדש: מערכת ניהול האתר >> חנות >> ניהול החנות >> הגדרות החנות >> עיצוב.
ריכזנו את הגדרות העיצוב הכלליות של החנות תחת הכותרת "כללי", באזור זה ניתן לנהל את הגדרות העיצוב של: עמוד סל הקניות, קופה, כפתורי הוסף לסל ועוד. כמו כן ניתן להגדיר בעזרת ערכות צבעים מוכנות מראש או בהתאמה אישית. ניתן להגיע לעמוד החדש: מערכת ניהול האתר >> חנות >> ניהול החנות >> הגדרות החנות >> עיצוב.
הוספנו קישור לסרגל הקהילה המוביל לעמוד ההזמנות של החבר.
גולשים הרשומים למערכת החברים באתר חנות וירטואלית יוכלו לחזור לצפייה בהיסטוריה ובסטטוס ההזמנות ישירות מסרגל הקהילה, וזאת בנוסף לקישור שנשלח עד היום במייל לאחר עדכון סטטוס ההזמנה על ידי מנהל האתר. הקישור להזמנות יוצג לאחר ההתחברות למערכת החברים ורק אם למשתמש יש לפחות הזמנה אחת בחשבון.
שיפרנו את העיצוב של סיכום ההזמנה שנשלח במייל ובניהול ההזמנות.
שיפרנו את העיצוב של ההודעה הנשלחת ללקוח לאחר ביצוע הזמנה ואת עיצוב הטבלה בניהול ההזמנות בחנות. העיצוב החדש מותאם למגוון רחב יותר של תוכנות דואר ולא תלוי בעיצוב האתר כפי שהיה עד כה (מערכת ניהול האתר >> חנות >> ניהול הזמנות >> פרטים נוספים).
מחולל טפסים - עדכון בקובץ יצוא הנתונים ממחולל הטפסים.
שיפרנו את קובץ היצוא של התגובות במחולל הטפסים, מבחינת מבנה וקידוד ל-CSV, וכעת הוא מאפשר ניהול במגוון רחב יותר של פלטפורמות.
הודעות >> פניות בטפסים >> לחיצה על אייקון ה-Excel.
אנו ממשיכים לפתח וליצור ומקווים שהכלים החדשים יביאו עבורך תועלת רבה.

לחץ כאן לצפייה בעדכונים נוספים
 
© 2014 Livecity. All rights reserved