סטטיסטיקה מתקדמת יותר, יבוא בלוגים, שדרוג כלי האלבום, עשרות תבניות חדשות - בניית אתרים - livecity

סטטיסטיקה מתקדמת יותר, יבוא בלוגים, שדרוג כלי האלבום, עשרות תבניות חדשות

 RSS
 
 
בשבוע האחרון העלינו מספר כלים חדשים ושיפורים לכלים קיימים, להלן רשימת העדכונים שעלו:
- דרך חדשה לנהל תכנים בצורה מסודרת
עבור כלים המנוהלים דרך תפריט "כלים", הוספנו אפשרות לניהול מסודר של העמודים ישירות דרך תפריט הכלים. מעכשיו ניתן לנהל מוצרים דרך כלים >> חנות וירטואלית >> נהל מוצרים (בתפריט הצדדי). באופן דומה, ניתן לנהל עמודי בלוג דרך כלי "בלוג" שברשימת הכלים ואת מאמרי האתר דרך כפתור "מאמרים". אפשרות זו נותנת לבעל האתר מענה לצורך הניהולי של העמודים השונים דרך ממשקים מסודרים חדשים, תוך שיפור חוויית השימוש וללא הכרח לחזור ל"עמודים" על מנת לבצע שינויים
- סטטיסטיקה מתקדמת בחנות הוירטואלית
לקוחותינו המשתמשים בממשק הניהול החדש יכולים להנות כעת ממערכת סטטיסטיקה מתקדמת, המתמקדת במוצרי החנות. על מנת לגשת לסטטיסטיקה זו, יש להיכנס לכלים >> חנות וירטואלית >> סטטיסטיקה מתקדמת (בתפריט הצדדי). כלי זה מציג חיתוכים וסטטיסטיקות נוספות הרלוונטיות לממשק החנות, לדוגמא: מהו המוצר הנמכר ביותר, מי החבר שביצע הכי הרבה הזמנות, באיזה יום או שבוע בוצעו ההזמנות הרבות ביותר - ועוד. אנו מאמינים שכלי זה יספק לבעלי חנויות וירטואליות כלים ויכולות חדשות לניהול חכם ומתקדם יותר של מוצריהם.
- ייבוא בלוגים ממקור חיצוני
בעלי בלוגים באתרים חיצוניים כעת יכולים לייבא את הבלוג שלהם למערכת בצורה פשוטה ומהירה, וזאת על מנת לאפשר לבעלי בלוגים במקומות אחרים להציג את תכניהם במסגרת אתריהם - ללא צורך לכתוב את הפוסט פעמיים! כלי זה נמצא בתוך כלים >> בלוג >> יבוא בלוג, והוא מאפשר להזין כתובת RSS של בלוג ולאפשר למנגנון של המערכת לקבוע פרק זמן לבדיקת עדכונים בפוסטים חדשים. אם יש לכם בלוג באתר חיצוני - מעכשיו ניתן להציגו תחת מיתוג האתר, בתוך האתר, ובאופן מהיר ואוטומטי!
- עשרות תבניות חדשות נוספו למערכת
הוספנו עשרות תבניות חדשות הזמינות לבעלי אתרים, בעת פתיחת אתר חדש. אם ברצונכם לראות את התבניות החדשות, כנסו לקישור של פתיחת אתר חדש ובחרו בקישור לצד התבניות המציין תבניות חדשות.
- כלי האלבומים שודרג בהגדרות גלובליות
כעת המערכת מאפשרת להגדיר הגדרות גלובליות עבור כלל האלבומים באתר! כדי לגשת לכלי, יש להיכנס ל"כלים" >> "אלבום תמונות" ולבחור באפשרות "הגדרה גלובלית לאלבום". בחלון זה נוכל לקבוע את אופן תצוגתם של כלל עמודי האלבום במערכת, בצורה גורפת.
- הוספנו את חלון עדכוני המערכת לממשק החדש
לקוחותינו המשתמשים בממשק הניהול החדש יכולים לצפות כעת בעדכוני המערכת במסך הראשי של חלון הכלים. תוכלו למצוא את העדכונים בחלון "כלים", בצידו השמאלי של החלון. כך תוכלו להתעדכן בחידושים ושיפורים במערכת בכל עת!
- בחירת סדר תצוגת עמודים
מהיום, חלק מכלי המערכת יוכלו להציג פריטים לפי הסדר שתבחרו! על מנת לגשת לאפשרות זו, יש להיכנס לחלון “כלים” וללחוץ על “בלוג”, “מאמרים” או “חנות וירטואלית”. בתצוגה זו ניתן כעת למצוא שני כפתורים מעל רשימת הפריטים: מיון לפי תאריך פרסום, ומיון לפי קטגוריות. לחיצה על הקישור המתאים תסדר את הפריטים לפי התצוגה הנבחרת.
אנו ממשיכים לפתח וליצור, ומקווים כי אתם מפיקים תועלת רבה מהכלים אותם אנחנו מוסיפים למערכת בקביעות.

 


לחץ כאן לצפייה בעדכונים נוספים
 
© 2014 Livecity. All rights reserved