חדש במערכת בנייית אתרים - דפי ריכוז ועמודי מאמרים - בניית אתרים - livecity

חדש במערכת בנייית אתרים - דפי ריכוז ועמודי מאמרים

 RSS
 
 
 במהלך הימים האחרונים, צוות הפיתוח עבד על הכנסת מספר כלים ושיפורים חדשים, בעקבות בקשות רבות מלקוחותינו. העדכונים המדוברים הם:
- דרך חדשה להצגת עמוד הבית
לתפריט "כלים" נוסף כפתור בשם "הגדרות דף הבית". כפתור זה מאפשר לשנות בלחיצה אחת פשוטה את ייעודו של דף הבית של האתר: בין אם מדובר בעמוד תוכן רגיל, דף בית של בלוג המכיל פוסטים אחרונים ודף בית של חנות וירטואלית המציג את המוצרים שנבחרו להצגה בדף הבית. כל מה שיש לעשות זה ללחוץ "בחר" לצד הסוג הרצוי - והמערכת תעשה את שאר העבודה, במהירות ובקלות!
- דפי ריכוז נוספו למערכת
דפי ריכוז הם עמודים המרכזים תוכן נבחר ממספר מקומות. בשלב זה קיימים שני סוגי עמודי ריכוז: עבור בלוגים ועבור חנויות. הוספת דף ריכוז לתפריט העמודים מתבצעת דרך "הוסף חדש" >> "דפי ריכוז" ובחירה בסוג הדף הרצוי. דף ריכוז לבלוגים יציג פוסטים אחרונים מהבלוג - במסגרת עמוד אחד מרכזי, ואילו דף ריכוז של חנות יבצע פעולה דומה עבור מוצרים. באופן זה ניתן להציג לגולשי האתר עמוד שאינו בהכרח קטגוריה המכילה פריטים אלו - לשיפור נוחות השימוש והגלישה באתר.
- כעת ניתן ליצור עמודי מאמרים
סוג עמוד חדש נוסף למערכת - עמודי מאמרים. התועלת ביצירת עמודי מאמרים והכנסה של תכנים לתוכם היא בכך שעמודי מאמרים נבנו בצורה ייחודית המגדירה אותם כמאמרים - לסריקה מהירה וממוקדת יותר. על מנת ליצור פריטים אלו, נלחץ על "הוסף חדש" ומתוכו נצביע על "מאמרים". בתפריט הנופל נוכל לבחור יצירת קטגוריית מאמרים, ומאמרים בודדים. 
בנוסף לכך - כלי ההגדרות הגלובליות התעדכן כך שניתן להחיל הגדרות גלובליות גם על עמודי מאמרים.
אנו ממשיכים לפתח ולשפר את המערכת בהתאם לבקשות והפידבקים אותם אנו מקבלים. אנו מודים בהזדמנות זו לכלל לקוחותינו שביקשו כלים אלו ואחרים, והם המניעים אותנו להמשיך ליצור ולשפר.

לחץ כאן לצפייה בעדכונים נוספים
 
© 2014 Livecity. All rights reserved