הממשק החדש צובר תאוצה - אפשרויות חדשות, כלי ניהול בלוגים, שדרוגי אבטחה ועוד... - בניית אתרים - livecity

הממשק החדש צובר תאוצה - אפשרויות חדשות, כלי ניהול בלוגים, שדרוגי אבטחה ועוד...

 RSS
 
 
במהלך השבועיים האחרונים, העלינו מספר רב של שיפורים ושינויים לממשק הניהול – לתועלת קהל לקוחותינו. פירוט העדכונים הוא כלהלן:
- כלי ניהול מוצרים עלה לאתר!
עבור משתמשי הממשק החדש, קיימת כעת האפשרות לנהל את המוצרים ואת הקטגוריות ישירות דרך תפריט הכלים, בצורה מהירה ונוחה. על מנת לגשת לכלי, יש להיכנס ל"חנות וירטואלית" ולאחר מכן ללחוץ על "נהל מוצרים" בצד ימין. רשימת קטגוריות המוצרים תופיע ישירות בעמוד, לצידן יופיעו כפתורי עריכת תוכן והגדרות, יחד עם רשימת פעולות שניתן לבצע על כל קטגוריה. ניהול המוצרים עצמו זמין בלחיצה על הקטגוריה, כשמעל כל חלון קיימים כפתורי הוספה וניהול חדשים.

- כלי ניהול בלוגים עלה לממשק החדש!
משתמשי הממשק החדש יכולים ליהנות כעת מכלי בלוגים, המאפשר יצירת בלוג בקלות דרך ממשק הניהול. ניתן לגשת לכלי דרך "כלים", בלחיצה על "בלוג". לחיצה על "הוסף בלוג" תגרום להוספת בלוג חדש, ולחיצה על שם בלוג קיים תאפשר הוספה של פוסטים לתוכו. כתיבה נעימה!

- החלפת כותרת עליונה נוספה לממשק החדש!
משתמשי הממשק החדש יכולים כעת להחליף את הכותרת העליונה של אתרם בצורה גורפת. על מנת לגשת לכלי זה, יש ללחוץ על החץ הסמוך לכפתור "עיצוב" ואז על "החלף כותרת". בתוך הכלי עצמו, ניתן לבחור את הקטגוריה (על מנת לצפות בכותרות השייכות לקטגוריה זו בלבד) וללחוץ על הכותרת הרצויה כדי לראות כיצד היא תיראה באתר. לסיום, יש ללחוץ על "שמור שינויים" והכותרת החדשה תחליף את הקיימת.

- אפשרות חדשה להעלאת קבצים!
גם כלי ניהול הקבצים וגם כלי האלבומים השתדרגו ביכולת להעלות קבצים בצורה פשוטה, ללא ממשק העלאה מבוסס פלאש. גולשים אשר במחשבם לא מותקנת תוכנת Flash Player יכולים כעת להעלות קבצים בקלות, בהחלפת סוג ההעלאה מ"העלה באמצעות פלאש" ל"העלאה פשוטה".

- אפשרויות חדשות נוספו למסך עריכת הטבלה בממשק החדש!
בעלי אתרים המשתמשים בטבלאות יגלו כי כלי "מאפייני הטבלה" או כלי הוספת טבלה חדשה שודרגו במגוון אפשרויות נוספות. אפשרויות אלו מגבירות את הגמישות של כלי זה ומאפשרות יכולות חדשות לעריכת הטבלה.

- שדרוג לאבטחת תיבות הדואר!
כל משתמשינו העושים שימוש בתיבות דואר המנוהלות במערכת נהנים מעכשיו מאבטחה מוגברת של תיבות הדואר האלקטרוני שלהם. מרבית השינויים מבוצעים מאחורי הקלעים, כך שכלל לקוחותינו זוכים לתיבות מאובטחות יותר. אחד השינויים שכבר באים לידי ביטוי בפועל הם הקשחת תנאי הסיסמא, כלומר בעת פתיחת תיבות דואר חדשות, משתמשים יידרשו לבחור סיסמאות חזקות יותר, וזאת לשם מניעת אפשרות ניחוש הסיסמא.

צוות הפיתוח ממשיך לעבוד על המערכת ולשדרגה בכלים ויכולות חדשים. נשמח, כרגיל, לתת ביטוי מבחינת המערכת לפידבקים הנשלחים אלינו ולבקשות השונות שמועלות על ידי לקוחותינו. אנו מודים לכל מי שלקח את הזמן לשליחת הצעות ורעיונות!


לחץ כאן לצפייה בעדכונים נוספים
 
© 2014 Livecity. All rights reserved