שיפורים בכלי התפוצה החנות ותאימות לדפדפנים - בניית אתרים - livecity

שיפורים בכלי התפוצה החנות ותאימות לדפדפנים

 RSS
 
 
לאור בקשות שהועלו בעבר על ידי לקוחות, בימים האחרונים העלינו לממשק הניהול מספר עדכונים חשובים. להלן פירוט העדכונים: 

- כלי רשימת התפוצה התעדכן ביכולת חדשה: כעת ניתן לייבא קובץ עם כתובות!
על מנת לייבא קובץ מיילים מוכן לרשימת תפוצה, יש להיכנס ל"רשימת הכלים" >> "רשימת תפוצה" >> "כללי". במיקום זה נוספו שני כפתורים - ייבוא ויצוא. 
שימוש בכפתור הייבוא מאפשר להעלות למערכת קובץ אקסל הכולל רשימת כתובות. יש להעלות קובץ שנבנה לפי התבנית המיועדת למערכת בלבד - ניתן להוריד תבנית זו מחלון הייבוא ולהדביק לתוכה את הרשימה הקיימת, או להתאים רשימה קיימת לתבנית זו. 
בנוסף, כפתור הייצוא מאפשר לייצא קובץ אקסל של כל הרשומים לרשימת התפוצה. 
חשוב לציין, באחריות בעל האתר לוודא כי כל הרשומים לרשימת התפוצה אכן אישרו את הצטרפותם, והקובץ עצמו עומד בדרישות חוקי הספאם המקומיים. 

-
 
כלי הקופונים בחנות הוירטואלית כעת זמין גם לגבי סכומים קבועים, ולא רק באחוזי הנחה.
על מנת להשתמש בכלי, יש להיכנס ל"רשימת הכלים" >> "חנות וירטואלית" >> "קופונים". בעת יצירת קופון חדש, כעת ניתן להגדיר את גובה ההנחה ולבחור אם מדובר באחוזים או בסכום קבוע. 
יש לציין כי המערכת לא תאפשר שימוש בקופון שסכומו גדול מסכום ההזמנה, על מנת למנוע מצבים של חיוב שלילי. 

-
 
שיפור התאימות של ממשק הניהול לדפדפנים חדשים.
ביצענו סדרה של שיפורים והתאמות של מערכות הניהול, על מנת לעבוד בצורה יעילה יותר עם דפדפנים חדשים, דוגמת אינטרנט אקספלורר 9. בעלי דפדפנים מעודכנים ייהנו מחוויית שימוש חלקה, מהירה ונוחה יותר הודות לאותם שיפורים. בהזדמנות זו נמליץ על שימוש בדפדפנים עדכניים על מנת לשפר את חוויית ומהירות השימוש במערכת שלנו בפרט, ובאתרי האינטרנט המודרניים בכלל. 
כאמור, השיפורים בוצעו בממשק הניהול - אתרים הנבנים על גבי המערכת היו וממשיכים להיות תואמים לכלל הדפדפנים, כתלות בבניה נכונה ושימוש תקין בכלי המערכת השונים. 

אנו ממשיכים להמשיך ולשדרג את המערכת ולהוסיף ליכולותיה על מנת להמשיך ולעמוד בחזית הטכנולוגיה, אנו מודים לכם על הפידבק וההתעניינות ונמשיך לבצע מאמצים על מנת ליישם את מירב ההמלצות שאנו מקבלים.
 

 


לחץ כאן לצפייה בעדכונים נוספים
 
© 2014 Livecity. All rights reserved