מרכז הדרכה - סטטיסטיקה
רלוונטי למערכת:
אקספרס
הסבר זה רלוונטי לממשק אקספרס (אתרים שנפתחו לאחר התאריך 01/01/2014).
ממשק ישן
הסבר זה רלוונטי לממשק הישן (אתרים שנפתחו לפני התאריך 31/12/2013).

סטטיסטיקה

כלי זה מציג מידע על פעילות הגולשים באתר והפקת הנתונים הסטטיסטיים של הגלישה באתר מאפשרות מיקוד האתר ותכניו ביחס למגמות הרלוונטיות באתר.
הכלי ממקום תחת אייקון ניהול >> סטטיסטיקה.
.

כלי הסטטיסטיקה

כללי
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי כמות כלל הכניסות לאתר על פי תאריך, בגרף ועל פי רשימה שמסודרת על פי תאריך.

עמודים
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי סך הכניסות שנרשמו לעמודי האתר השונים. הרשימה ממויינת מהעמוד הפופולרי ביותר להכי פחות פופולרי על פי מספר הצפיות.

הפניות
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי כלל ההפניות לאתר, המידע כולל את כתובת המקור  ואת כמות הכניסות מאותו המקור. המידע בטבלה מוצג מכתובת הדומיין עם כמות ההפניות הכי גבוה ומטה.

הצג הפניות מופרדות
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי הפניות בצורה מפורטת, ולא ככמות, המידע כולל תאריך ושעת הכניסה. המידע בטבלה מוצג מהכניסה האחרונה על פי תאריך ושעה. ברשימה יוצגו 100 הרשומות האחרונות.

הפניות לפי דומיינים
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי הפניות על פי דומיינים, המידע בטבלה מוצג מכתובת הדומיין עם כמות ההפניות הכי גבוה ומטה. 

מילות מפתח
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי מילות המפתח שמשתמשים הקלידו במנועי חיפוש ומיד לאחר מכן הגיעו לאתר, המידע יהיה זמין בתנאי שמנוע החיפוש יאפשר לקבל אותו.

הצג מילות מפתח מופרדות
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי מילות המפתח שמשתמשים הקלידו במנועי חיפוש ומיד לאחר מכן הגיעו לאתר, המידע בטבלה מוצג מהכניסה האחרונה על פי התאריך והשעה. ברשימה יוצגו  100 הרשומות האחרונות.

מדינה
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי המדינות מהן הגיעו הגולשים. ניתן ללחוץ על שם המדינה כדי לקבל חיתוך מדויק יותר - לפי ערים ספציפיות במדינה הנבחרת, המידע בטבלה מוצג המדינה ממנה הגיעו הכי הרבה מבקרים ומטה.

סוג דפדפן
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי סוג הדפדפנים דרכם גולשים המבקרים באתר, ניתן ללחוץ על שם הדפדפן כדי לקבל מידע אודות גרסאות הדפדפן השונות, המידע בטבלה מוצג מהמדינה ממנה הגיעו הכי הרבה מבקרים ומטה.

רזולוציית מסך
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי סוגי הרזולוציות השונות של המסך בהם המבקרים הגולשים באתר משתמשים. המידע בטבלה מוצג מהרזולוציה הנפוצה ביותר ומטה. 

עומק צבע
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי עומק הצבע במחשבי הגולשים המבקרים באתר. המידע בטבלה מוצג מעומק הצבע הנפוץ ביותר ומטה.

מערכת הפעלה
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי סוג מערכות ההפעלה בהם עושים הגולשים באתר שימוש. המידע בטבלה מוצג ממערכת ההפעלה הנפוצה ביותר ומטה.

שפת משתמש
בעמוד זה מוצגים נתונים לגבי נתונים סטטיסטיים אודות השפה המוגדרת במחשבו של הגולש, המידע בטבלה מוצג משפת המשתמש הנפוצה ביותר ומטה.

 

מילות חיפוש
בעמוד זה מוצגים נתונים אודות מילות המפתח שהוזנו בחיפושים שנעשו במנוע החיפוש באתר, המידע בטבלה מוצג ממילת החיפוש הנפוצה ביותר ומטה.

 

הצג מילות חיפוש נפרדות
בעמוד זה מוצגים נתונים אודות מילות המפתח שהוזנו בתיבת החיפוש באתר, מידע בטבלה מוצג מהכניסה האחרונה על פי התאריך והשעה ומטה. ברשימה יוצגו 100 הרשומות האחרונות.

פרק זמן לאיסוף נתונים

המידע במערכת הסטטיסטיקה נאסף מתחילת הפעילות של האתר.
בכל עמוד, בחלק העליון, ניתן להגדיר עבור איזו תקופה אנחנו רוצים להציג נתונים.
ברירת המחדל היא 30 הימים האחרונים.

למה אני מקבל מידע שונה משתי מערכות סטטיסטיקה שונות?

לעתים יהיו הבדלים בין הסטטיסטיקה המוצגת במערכת לבין תוכנות סטטיסטיקה חיצוניות.
ההבדל הינו טכנולוגי בעיקרו - כל כלי סטטיסטי סופר כניסות לאתר בצורה מעט שונה.

אם עובדים עם כלי סטטיסטיקה חיצוני, סביר להניח שיהיו פערים. עם זאת - פערים אלו מספקים מידע חשוב נוסף. במידה ובעל האתר יודע להצליב נתונים ולהכיר ביכולותיו ומגבלותיו של כל כלי, הוא יוכל להפיק מהצלבת הנתונים ערך גדול בהרבה מהתחשבות בנתונים של תוכנה אחת בלבד.

 
© 2014 Livecity. All rights reserved