בניית אתרים - livecity - אתר אינטרנט עסקי הוא לא המלצה כי אם הכרח!
אתר אינטרנט עסקי הוא לא המלצה כי אם הכרח!
דף הבית >> בלוג החדשות של לייבסיטי >> אתר אינטרנט עסקי הוא לא המלצה כי אם הכרח!

אתר אינטרנט עסקי הוא לא המלצה כי אם הכרח!


כיום בעידן האינטרנט אתר עסקי הוא לא המלצה כי אם הכרח. הקמת אתר הינה השקעה, שתניב את פירותיה בתוך זמן קצר אם תפעלו לפי מספר קווים מנחים. אנו, בחברת livecity ריכזנו עבורכם מספר כללים חשובים, שמטרתם להפוך את האתר להצלחה עסקית. כיצד מתחילים?

 

ראשית, עליכם לבחור חברה שתבנה את האתר:

בארץ יש הרבה חברות שעוסקות בעיצוב אתרים, זהו תחום רחב שההיצע בו גדול. לכן, תהליך הבחירה מבלבל ולעתים אף מתסכל. אך אם תדעו לשאול את השאלות הנכונות ולהגדיר מראש את צרכי העסק, התהליך יהיה אפקטיבי ומהיר. חשוב לזכור שעולם האינטרנט מחדש את עצמו בכל רגע ולכן רק חברה מקצועית תדע להתאים את אתרכם החדש לצורכי היום והמחר ותעמיד לרשותכם את הכלים הטובים ביותר ואת האנשים המתאימים ביותר, ביניהם: אנשי תכנון ואסטרטגיה לצורכי אפיון ראשוני, אנשי קריאייטיב וכמובן אנשי שיווק וקידום (SEO) לטובת חיזוק הנוכחות ברשת.
בארץ יש הרבה חברות שעוסקות בבניית אתרים, זהו תחום רחב שההיצע בו גדול. לכן, תהליך הבחירה מבלבל ולעתים אף מתסכל. אך אם תדעו לשאול את השאלות הנכונות ולהגדיר מראש את צרכי העסק, התהליך יהיה אפקטיבי ומהיר. חשוב לזכור שעולם האינטרנט מחדש את עצמו בכל רגע ולכן רק חברה מקצועית תדע להתאים את אתרכם החדש לצורכי היום והמחר ותעמיד לרשותכם את הכלים הטובים ביותר ואת האנשים המתאימים ביותר, ביניהם: אנשי תכנון ואסטרטגיה לצורכי אפיון ראשוני, אנשי קריאייטיב וכמובן אנשי שיווק וקידום (SEO) לטובת חיזוק הנוכחות ברשת.

 

עליכם לוודא שהחברה שבחרתם פועלת לפי שלושה קווים מנחים:

 

פילוח שוק ואפיון קהל היעד

פילוח שוק, זוהי יכולת איש המקצוע להבין מהי קבוצת הלקוחות הספציפית שאליה האתר מכוון ומהם המאפיינים של אותה קבוצה, למשל: הרגלי גלישה, רצונות, צרכים ועוד... מכיוון שפלח שוק אחד שונה מאחר, כך גם סגנון האתר שיותאם לעסק אחד יהיה שונה מהותית מאחר. אפיון מדויק תורם להבנה של מה מניע את הגולש ומה הופך אותו ללקוח.

 

עיצוב חווית משתמש

חוויית המשתמש, זוהי בעצם, התחושה שהגולש מרגיש בזמן שהוא משוטט באתר, החל במבט הראשון ועד לשלב ביצוע הרכישה. בהסתמך על האפיון שהתבצע בשלב הקודם, איש המקצוע שבחרתם נדרש להצליח ליצור חווית משתמש מותאמת באופן ישיר ללקוח, בין אם מדובר על יכולת הגולש להתמצא באתר, סידור הגיוני של התכנים ואלמנטים וויזואליים שימשכו את תשומת ליבו ועוד...

 

יתרון יחסי על המתחרים

ספרו לחברה ששבונה את אתרכם מהו היתרון היחסי שלכם על-פני המתחרים, למשל: אתם זולים יותר, המוצרים שלכם איכותיים יותר, השירות אצלכם אדיב יותר... היא תדע להבליטו, כך שהגולשים לא יפספסו אותו! היתרון היחסי הוא ההבדל ביניכם לבין המתחרים והוא זה שיגרום ללקוח לרכוש אצלכם ולא אצל המתחרים המציעים מוצרים דומים.
 
לסיכום, בניית אתר עסקי זו אמנות של ממש. זו היכולת לחזות מראש מה יחשוב הגולש כשיכנס לראשונה אל האתר וכיצד הכניסה תמומש לעסקה. איש המקצוע מחליט איך לחלק את המסך בצורה הנכונה בין המלל לתמונות, מה יותר ומה פחות חשוב שיהיה באתר, באיזה צבעים להשתמש ועוד... 
 
אם אתם חושבים שהגיע הזמן להעלות את העסק שלכם על מפת האינטרנט, אתם מוזמנים להעזר באנשי המקצוע שלנו!

מלאו פרטים,
ותנו לנו לבנות לכם אתר עסקי:
 
 
© 2014 Livecity. All rights reserved