ממשק גרירה חופשית

מערכת ניהול תוכן הקלה ביותר שניתן להעלות על הדעת כדי ליצור נוכחות אינטרנט חזקה - והתהליך הוא פשוט ומהיר!
ממשק גרירה חופשית מושלם!

ממשק גרירה חופשית מושלם!

ממשק הגרירה החופשית של לייבסיטי אינו דורש שום ידע קודם בתחום בניית אתרים או עיצוב אתרים. בניית אתר בגרירה חופשית ("גרור ושחרר") מאפשרת לך להזיז ולמקם אלמנטים שונים בעמוד בתוך שניות ספורות. כך, במהירות רבה תוכל ליצור אתר אינטרנט ללא מאמץ!
פתח אתר והתחל מיד במלאכה ותוכל להעלות את אתרך לאוויר עוד היום!

סרגל ליישור אלמנטים

אם אי פעם צפית באסטרולוגים עם הרישומים שלהם, ודאי הבחנת כי הם משתמשים בכלי יישור כדי להזיז את כוכבי הלכת למקום הרלוונטי לפני שהקריאה מתחילה. סרגל יישור האלמנטים של לייבסיטי אמנם לא יעזור לך לחזות את העתיד, אבל בהחלט יסייע לך לעצב אתר אינטרנט עם עתיד מזהיר. כלי זה מאפשר לך לבנות את האתר בצורה מקצועית ואיכותית ויצור עבורך נוכחות אינטרנטית מצוינת. אלו בדיוק אותם הדברים שגולשים המחפשים אתר איכותי ישימו לב אליהם.

סרגל ליישור אלמנטים
מערכת צירים (קורדינטות) לבניה קלה

מערכת צירים (קורדינטות) לבניה קלה

אחד מהדגשים של עיצוב אתרים מקצועי הוא מיקום האלמנטים השונים, כגון תפריט וכפתורים, המצביע על איכות הבניה. פלטפורמת לייבסיטי כוללת מערכת צירים ייחודית המקלה על תהליך הבנייה ומעניקה את ההרגשה והתחושה של עיצוב אתר מקצועי. זו דרך נהדרת נוספת כדי לסייע בעת בניית אתר. לייבסיטי כבר עשתה עבורך את מרבית העבודה - התחל עכשיו והיווכח כמה זה קל!

הוסף עמודים במהירות

בלייבסיטי אנו מאמינים כי יצירת אתר צריכה להיות נטולת מכשולים בתהליך ככל האפשר. בעבר, כדי לבנות כל דף היה צורך בתכנון מראש של כל אלמנט שנבנה. לא עוד! לייבסיטי מאפשרת לך לערוך את אתר האינטרנט שלך וליצור עמודים חדשים במהירות רבה. באותה הקלות תוכל לחזור לאחר מכן ולתקן או למחוק דפים מאתרך. יכולת זו מאפשרת לך לבנות אתרים גדולים עם כמות עמודים רבה בזמן קצר מאוד.

הוסף עמודים במהירות
ממשק משתמש אינטואיטיבי

ממשק משתמש אינטואיטיבי

עבור חלק מאנשים, זה יכול להיות מונח טכני, אבל כדאי להקשיב כי אילו באמת חדשות טובות. ממשק המשתמש היא הנקודה שבה אנשים וטכנולוגיה נפגשים כדי לנסות ולעבוד יחד. בניית אתר אינטואיטיבי, כמו פלטפורמת הגרירה החופשית המוצעת על-ידי לייבסיטי מסייעת להפוך את התהליך הזה לקל ככל האפשר. למעשה, ייתכן ולא תהיה מודע כלל לכך שזה קורה אך הקלות בה תוכל לעשות את הדברים תספק לך את התחושה הזאת.

העבר אלמנט קדימה/אחורה

אחד ממרכיבי המפתח של עיצוב אתר אינטרנט חזק הוא להבין את רמת החשיבות שיש לתת למגוון הרחב של פריטים המרכיבים את הדף או האתר המוגמר. את אותו התהליך בדיוק אמן עובר כאשר הוא מצייר אלמנטים של נוף או דיוקן. למזלנו, לייבסיטי מציעה בניית אתרים קלה ואינטואיטיבית המאפשרת לך להגיע לאמנות הזו! היכולת למקם אלמנטים לפני אלמנט אחר, מעניקה לך את האפשרות לבנות אתר בעל מימדים שונים ולהתנסות באפשרויות עד שהאפקט הרצוי הושג. זוהי צורה מודרנית מאוד של קולאז מסורתי!

העבר אלמנט קדימה/אחורה
הצמד אלמנטים באתר

הצמד אלמנטים באתר

כלי עיצוב אתרים נוסף ומאוד שימושי הוא כלי "נעיצת אלמנטים". כלי זה מאפשר לקבוע את מיקומם של פריטים נבחרים גם כאשר הדף נגלל. אלמנטים מסוג זה ניתן למצוא באתרי אינטרנט מסוימים כדי לשמור, למשל, על טופס פנייה זמין באופן מיידי לשימוש נכון גם במורד הדף.

הצג אלמנט בכל העמודים

תארו לעצמכם שישנו מרכיב חיוני יחיד שאתם רוצים שיופיע בכל דפי אתר האינטרנט שלכם. האם זה אומר שאתם צריכים להכניס אותו בנפרד בהגדרות של כל דף? לא עם לייבסיטי! פשוט השתמשו בכלי "הצג בכל הדפים" והעבודה בוצעה ברגע אחד. כל שנשאר לעשות הוא להינות מכוס קפה ולברך על עבודה יפה מאוד!

הצג אלמנט בכל העמודים
כלי העתק/הדבק לחיסכון בזמן

כלי "העתק/הדבק" לחיסכון בזמן

עוד אלמנט נהדר בתוך ממשק הגרירה החופשית שלייבסיטי מציעה עבור בניית אתרים. באופן אינטואיטיבי, תוכל להעתיק במהירות את האלמנט המרכזי אותו אתה מעוניין לשכפל ובאותה הקלות להדביק ולמקם אותו במקום הרצוי - אולי אפילו בדף נפרד. אחד מהכלים הנפלאים בה מערכת בניית אתרים מתקדמת זו מפשטת את מה שנראה לעתים קרובות כמשימה מסובכת!

אל תציג באתר הנייד

לייבסיטי מאפשרת לך ליצור אתר אינטרנט אחד שיכול לפעול על פני מגוון רחב של מכשירים שונים - משולחן עבודה או מחשב נייד למחשב לוח או להצגה בתוך אתר סלולרי. זה לא מן הנמנע שאולי תהיה מעוניין שאלמנט ספציפי יוצג באופן רגיל אך לא יוצג בגרסה הניידת. אך מכיוון שמדובר באתר אחד, כיצד תוכל לעשות זאת? במערכת בניית אתרים זו תופתע לגלות כי גם זה אפשרי, ובקלות רבה!

אל תציג באתר הנייד
שחזר גרסאות אחרונות

שחזר גרסאות אחרונות

מידע הוא דבר חשוב ביותר! בימים ההם, זה היה מאוד מתסכל לזרוק את פנקס הכתובות והטלפונים שלך ואז לגלות שאתה צריך מספר טלפון של חבר תיכון. כיום, זהו התוכן שהיה בגרסה הקודמת של אתר האינטרנט שלך, וכבר נזרק, ושכעת אתה מבין שהוא היה מאוד שימושי. עם כלי שחזור גרסאות אחרונות של לייבסיטי תוכל בקלות לשחזר את הגרסאות הישנות שהיו באתרך.

© 2024 Livecity. All rights reserved