חנות וירטואלית

בין אם מדובר בקמעונאות ובין אם בסיטונאות, חיוני כי ללקוחותיך תהיה האפשרות לרכוש ממך באמצעות מסחר אלקטרוני. לייבסיטי מאפשרת לך לעשות זאת בקלות וביעילות!
נהל הזמנות ומוצרים

נהל הזמנות ומוצרים

בדיוק כמו כל בכל חנות פיזית, תמיד תרצה שתהיה בידך האפשרות לנהל את המוצרים שאתה מוכר אונליין. לקוחותיך מצפים שתשלב בין מוצרים חדשים למוצרים הישנים והאהובים. שילוב של מועדפים ישנים ובחירות חדשות יעודד אותם לשוב ולרכוש ממך ולספר לאחרים מדוע כדאי להם לבקר באתרך. בנוסף עלייך להיות מסוגל לנהל את ההזמנות מלקוחותיך בצורה קלה ויעילה כדי שתוכל לשלוט בחנות שלך. לייבסיטי מאפשרת לך לנהל את המוצרים, ואת ההזמנות שבוצעו באתרך, ומציעה לך כלי מסחר אלקטרוני גמיש ויעיל!

ניהול ספקים

המוצרים המוצעים למכירה בתוך חנות וירטואלית הינם הכח המניע מאחורי מסחר אלקטרוני. מערכת ניהול ספקים מאפשרת לך לקשר מוצרים לספקים שונים, לקשר לאתרי הספקים, לרכז עמודי ספקים וליצר אמינות מול הגולש.

ניהול ספקים
צור קופונים

צור קופונים

יצירה וניהול של קופונים מעודדת מכירות.
מי לא אוהב להרגיש שהוא מקבל עסקה טובה או ערך טוב יותר כאשר הוא קונה באמצעות חנות אינטרנטית? בניית חנות וירטואלית בלייבסיטי מאפשרת לך בין היתר ליצור קופונים עבור לקוחותיך ולהציע להם הנחות שונות שיעודדו רכישה באינטרנט.תוכל להפיץ קופונים אלו באמצעות דיוור אלקטרוני או כמבצע המופיע בתוך ניוזלטר, תוכל לשווק אותם אותם באמצעות רשת חברתית או אפילו על פליירים שיזמינו אנשים להגיע לאתרך. קופונים הם גם עניין של תזמון ומתן הצעות בזמן הנכון ואם תדע להשתמש בהם בתבונה תוכל להינות מכלי מסחר אלקטרוני יעיל במיוחד.

תבניות בהתאמה אישית

נצל את ההזדמנות להפוך חנות וירטואלית לידידותית למשתמש ככל האפשר. הודות לכלי תבניות בהתאמה אישית זה, תוכל לתכנן את מבנה ועיצוב העמוד כך שימיר בצורה הטובה ביותר עבור הגולשים שלך. כמו כן תוכל להטמיע ווידג'טים המשמשים אתרי מסחר רבים. הפוך את אתר האינטרנט שלך ליעיל ואפקטיבי והגדל את מכירותיך!

תבניות בהתאמה אישית
סטטיסטיקה מתקדמת

סטטיסטיקה מתקדמת

"איך העסקים?" זוהי השאלה הקלאסית הנשאלת בין בעלי עסקים שונים. באיזו מידה ניתן לענות על שאלה זו בנוגע לפעילותה של חנות וירטואלית? הודות ליכולות הסטטיסטיקה המתקדמות שלייבסיטי מציעה במסגרת בניית חנות וירטואלית תוכל לקבל שפע של מידע בעל ערך, רלוונטי ומיידי. באמצעות לייבסיטי, לא רק תוכל לענות על שאלה זו אלא גם תוכל לתכנן עתיד עבור מסחר אלקטרוני רווחי ביותר.

אמצעי תשלום שונים

בעבר, תשלום במזומן או בהמחאה היו האפשרויות היחידות. אך העולם השתנה וכעת ישנו מגוון רחב של אמצעי תשלום, לכן חיוני כי אתר מסחר אלקטרוני או חנות וירטואלית, ישקפו את זה. לאחר שלקוחותיך כבר הוסיפו את המוצר בו הם מעוניניים אל סל הקניות שלהם והגיעו לרכישה המאובטחת, זה המקום בו תוכל להציע להם אפשרויות רבות ככל שניתן על מנת לוודא שהרכישה אכן תתבצע. בין אם זה פייפל, כרטיס אשראי או המחאה, לייבסיטי מאפשרת לך להציע אפשרויות תשלום רבות.

אמצעי תשלום שונים
עצב את החנות שלך

עצב את החנות שלך

בדיוק כמו כל חלון ראווה של חנות בעולם האמיתי, אתה מצפה להיות מסוגל להתאים את העיצוב והמראה של החנות שלך כדי שיתאים לשוק והלקוחות שלך. בניית אתר מסחר אלקטרוני בלייבסיטי תאפשר לך ליצור להשפעה רבה ולעצב את עגלת הקניות בצורה הטובה ביותר המשקפת את הצרכים שלך. מדובר באיזור משמעותי מאוד באתר שיש לו השפעה ישירה על ביצוע הרכישה.

הגדר אפשרויות משלוח

אחד הנושאים המשפיעים ביותר על לקוחות כאשר הם מבקרים באתרי קניות באינטרנט הוא איך ומתי ההזמנה שלהם תימסר. כאשר אתה מוביל אותם דרך שער התשלום באתר שלך, עלייך לאפשר להם את ההזדמנות לבחור את העדפות המשלוח שלהם, במונחים של דחיפות ועלות. לייבסיטי מאפשרת לך להציע זאת עבור לקוחותיך ולוודא שאפשרות משלוח של מוצר היא אף פעם לא הסיבה לאי השלמת עסקה.

הגדר אפשרויות משלוח
השוואת מחירים ואתר מראה

השוואת מחירים ואתר מראה

בעת יצירת חנות וירטואלית מאובטחת, המערכת תייצר עבורך אתר מראה שמתעדכן באופן אוטומטי ובזמן אמת. ביכולתך להגדיר מהם המוצרים שיוצגו באתר המראה וזאת על ידי לחיצת כפתור. את הקישור לאתר המראה ניתן להגיש לאתרי השוואת מחירים וזירות מסחר גדולות חיצוניות המציעות שירותים אלו. בכך תוכל להגדיל את החשיפה למוצרים אותם אתה מציע במגוון רחב של פלטפורמות.

בצע הגדרות כלליות בחנות הוירטואלית

שום עסק אינו יכול לדרוך במקום, המשמעות של דריכה במקום הינה למעשה הליכה לאחור. לכן לייבסיטי מאפשרת לך במסגרת כלי חנות וירטואלית זה, לשמור על עדכניותו של המסחר האלקטרוני שלך בעיניים של אלה שמבקרים אותו באופן קבוע - או בפעם הראשונה, כאשר הוא יכול לעזור לך להשיג רושם חיובי חיוני בהשוואה לאתרים של מתחרייך. קח את ההזדמנות ליישם שינויים מרעננים אלה, מכיוון שהם חשובים לתפיסה החיובית של האתר שלך.

בצע הגדרות כלליות בחנות הוירטואלית
צור טופס אישי מותאם

צור טופס אישי מותאם

בוודאי קרה לך שביקרת באתר מסחר אלקטרוני ונרתעת מטופס ההזמנה שנראה כאילו הוא אינו קשור למערכת. למעשה לא משנה כמה תוססים יכולים להיות הדפים הראשונים, כאשר הגעת לעמוד ביצוע ההזמנה הטופס נראה תפל, מאיים ולא מניעה לפעולה או רכישה. בלייבסיטי אתה יכול לעצב טופס HTML מותאם, כזה שיעודד לקוחות להשלים את ההזמנה. זהו יתרון משמעותי על פני המתחרים שלך שיסייע לך בביצוע עסקאות מאובטחות ביעילות.

קוד המרה

זה חשוב לדעת האם דרכי הפרסום שלך אכן מובילים לביצוע עסקה. המפתח הוא להיות מסוגל לפצח את הקוד ולהפוך את האתר שלך לרווחי על ידי מעקב ושיפור ההחזר על ההשקעה (ROI). כלי זה מאפשר לך להטמיע קודי מעקב מיד לאחר תהליך הרכישה ולקבל מידע מדויק על עלות הפרסום אל מול ההכנסה מאותו הפרסום. זוהי עוד תכונה נהדרת שבה תוכל להשתמש בעת בניית אתר ובמיוחד אתר מסחר אלקטרוני. לייבסיטי מציעה לך לקבל בדיוק את המידע אותו אתה צריך, וקוד המרה יעיל הוא צעד רב עוצמה אחד בדרך להשגת מטרה זו.

קוד המרה
עיצוב סל קניות

עיצוב סל קניות

ככל שסל הקניות שלך ידידותי יותר למשתמש ומזוהה עם העסק שלך כך הרוכשים יגיבו אליה טוב יותר יותר. באמצעות לייבסיטי תוכל להקים אתר מסחר אלקטרוני, המאפשר לך לעצב את סל הקניות ואף את כפתורי היצרן, כך שיספקו עבורך את התגובה הטובה ביותר מהמשתמשים של האתר שלך.

© 2024 Livecity. All rights reserved