Frequently Asked Questions icon

שאלות ותשובות

התחלה

ממשק הגרירה

דומיינים ותיבות דואר

שיתופי פעולה

תשלומים

כללימהי ™livecity?

™livecity היא מערכת בניית אתרים מתקדמת ומאוד פשוטה לשימוש, המספקת לך אפשרויות ניהול תוכן אונליין באתר וממשק גרירה אינטואיטיבי באמצעותו תוכל להקים, לעדכן ולנהל את האתר שלך ללא צורך בידע מקצועי.

אילו סוגי אתרים אוכל להקים באמצעות ™livecity?

באמצעות מערכת הניהול תוכל להקים אתרים תדמיתיים, עמודי נחיתה, חנות למכירת מוצרים (באמצעות PayPal) ואתרים עשירים בתוכן. כל סוג אתר שתקים במערכת יותאם באופן המיטבי לתצוגה בסמארטפונים וטאבלטים ויעבור אופטימיזציה לתצוגה ושימוש במכשירי מסך מגע.

האם אוכל לבנות אתר עם ™livecity בחינם?

™livecity מאפשרת לכל אדם לפתוח אתר בחינם ולהפעיל את האתר למשך 14 ימי ניסיון בחינם ללא כל עלות. במקביל לכך, יש לנו חבילות המיועדות לעזור לעסקים לגדול ולהתפתח.

כמה אתרים אוכל לפתוח תחת החשבון שלי?

אנו לא מגבילים אותך - תוכל לפתוח כמה אתרים שתרצה תחת אותו חשבון, ולנהל את כולם באמצעות הרשאת הניהול שלך.

איזו תמיכה אקבל?

לחברה מרכז הדרכה מקוון וכן מערך תמיכה טכני הפועל בימים א'-ה' ללא כל עלות נוספת! ניתן לפנות לתמיכה הטכנית שלנו כאן.

מה אקבל במסגרת החבילה החינמית?

אנו ב-™livecity מאמינים במוצר ומעוניינים שההחלטה שלך לרכוש את החבילה תישען על ביטחון מוחלט שלך במערכת ועל התאמה של השירות שלנו לצרכים שלך. בהתאם לכך, אנו מספקים את השירות במלואו למשך תקופת ניסיון של 14 ימים.

מה תהיה כתובת האתר שלי בהתחלה?

בתקופת הניסיון, אנו נספק לך כתובת בתצורה הבאה: yourname.livecity.me כאשר תוכל להחליט מה להציב בחלק הראשון ואילו החלק השני תמיד יסתיים ב-livecity.me. בכל שלב, גם בתקופת הנסיון, ביכולתך לחבר דומיין לאתר ולהעלות אותו לאוויר!

איפה האתר שלי יאוחסן?

שאלה זו היא חשובה היום יותר מאשר בעבר. זמן טעינת האתר הוא פקטור מאוד חשוב בהווה, וכנראה יהפוך לחשוב עוד יותר בעתיד. כדי להאיץ את עליית האתר, האתרים הנבנים באמצעות ™livecity מאוחסנים בשרתי CDN שונים ומפוזרים ברחבי העולם, כך שכל גולש יקבל את המידע הזמין מהשרת הקרוב אליו ביותר.

איזו תבנית כדאי לי לבחור?

שמחים ששאלת! חשוב לנו לציין שהתבניות אמנם מחולקות לפי נושאים, אך תוכל להתאים כל תבנית לצרכיך, בצורה פשוטה על ידי החלפת התמונות שמופיעות בתבנית. בחר בתבנית שאהבת את סידור האלמנטים בה והפוך אותה לשלך בכמה צעדים פשוטים. הנה הדגמה >>

האם אוכל להתאים כל תבנית לצרכי?

כן. כל תבנית ניתנת להתאמה מלאה לצרכים שלך. כל תבנית שתבחר אפשר לשנות לחלוטין ואף למחוק את כל האלמנטים ולהתחיל לבנות אתר מדף לבן.

מה תוכלו לספר לי על מערכת הניהול?

™livecity הינה מערכת ניהול תוכן מתקדמת המאפשרת לך לבנות אתר בכוחות עצמך, לנהל ולעדכן את האתר ללא כל ידע מוקדם בתכנות, שפות מחשב או גרפיקה, לנהל עמודים, ליצור ולנהל טפסים ופניות נכנסות, להקים גלריות, להציג אתר מראה נפרד המותאם לסמארטפון ועוד... לרשימת הפיצ'רים >>

כיצד מתחברים לניהול האתר?

לאחר ההרשמה, במהלכה בחרת שם משתמש וסיסמה, ניתן להתחבר בחזרה לניהול האתר דרך הכפתור הירוק שבראש אתר הבית שלנו. במידה ואתה מחובר לחשבון, תופיע עליו המילה "חשבון". במידה ואינך מחובר כרגע, תידרש להזין את שם המשתמש והסיסמא שלך.
שכחת את הסיסמה? ניתן לשחזר אותה בתיבת ההתחברות.

איך מבצעים את העריכה באתר?

ממשק הגרירה של ™livecity מאפשר למשתמש לגרור אלמנטים בחופשיות ברחבי האתר, להניח אותם היכן שירצה ולשנות את העיצוב שלהם על ידי ממשק פשוט ואחיד. הנה סרטון הדגמה שימחיש לך את פשטות השימוש במערכת. הנה הדגמה >>

האם ניתן לערוך, להעתיק ולהדביק אלמנטים באתר?

כן. ממשק הגרירה תומך בסימון של קבוצות אלמנטים (או אלמנטים בודדים), העתקה, מחיקה, חיתוך והדבקה שלהם באותו עמוד או בעמודים נוספים באתר וכן בקביעת אלמנט כך שיופיע בכל העמודים, או יישאר סטטי בעת גלילה של העמוד.

האם אוכל לקבל טפסים ופניות דרך האתר?

אנו מודעים לכך שאינטראקציה עם הגולשים היא חשובה עבורך ומסיבה זו תוכל לשלב באתרך טפסים שישלחו אוטומטית לכתובת המייל שתגדיר ואף יוכלו להשיב לגולש באופן אוטומטי (במידה והזין כתובת מייל תקינה בשדה המתאים בטופס). תוכל אפילו לקבל הודעת SMS על כך שממתינה לך הודעה חדשה שהתקבלה דרך האתר.

האם הממשק יאפשר לי למכור ללקוחות שלי אונליין?

בוודאי. המערכת מאפשרת לך לגבות תשלום עבור מוצרים ושירותים ישירות מתוך האתר.
באמצעות כלי החנות תוכל לנהל מוצרים והזמנות, לעצב תיבות מוצר בהתאמה אישית, להגדיר מוצרים במבצע ועוד אפשרויות רבות. כמו כן המערכת מציעה מגוון אפשרויות חיוב ובכללן התממשקות לעשרות חברות סליקה כמו Tranzila , CreditGuard, PayPal וכדומה לביצוע חיוב בזמן אמת כולל אבטחת SSL שיתופי בעמודים הרלוונטיים.

האם אני יכול להעלות קבצים לאתר?

כמובן. תוכל להעלות קבצים, מסמכים, קטעי וידאו ומוזיקה ישירות לשרת באמצעות ממשק הניהול.

האם אוכל לשלב באתר קוד חיצוני?

כמובן. תוכל לגרור אלמנט לאתר שלך בו ניתן לשתול קוד שפותח על ידי מפתח חיצוני. לתשומת לבך, התמיכה בקוד זה תינתן על ידי הגוף שפיתח אותו ולא על ידי צוות התמיכה שלנו.

האם אוכל להמשיך ולערוך את האתר גם בעתיד?

כן! מערכת הניהול תאפשר לך לשנות ולעדכן את האתר גם לאחר שפרסמת אותו - ולעשות זאת מכל מקום בעולם.

כיצד אוכל להקים אתר מותאם לנייד?

בפשטות רבה! ממשק הגרירה יתאים את האלמנטים שבאתר שלך ויציג גרסה מותאמת למכשירים ניידים באופן אוטומטי! במקביל, תוכל להעלים אלמנטים מסוימים מגרסה הניידת של האתר שלך, או למנוע את הופעת הגרסה הניידת לחלוטין.

האם השירות שלכם כולל גם תיבות דואר עם סיומת הדומיין?

בהתאם לסוג החבילה שתרכוש, תוכל לקבל הטבה מיוחדת של עד 30 תיבות דואר עם סיומת הדומיין, בהן תוכל לעשות שימוש כדי לפעול תחת המיתוג של האתר. שירות זה ניתן ללא תוספת תשלום!

עם אילו תוכנות דואר אתם עובדים?

תיבות הדואר שאנו מספקים ניתנות להתממשקות עם תוכנות דואר רבות (כל התוכנות התומכות ב-POP3) ובכללן: Outlook, Thunderbird, אפליקציות דואר של אייפון ואנדרואיד, Gmail ועוד. צוות התמיכה שלנו ישמח לסייע לך בפעולה זו.

האם אוכל לגשת לדואר שלי מכל מקום ובכל זמן?

בהחלט! במידה ואינך עובד עם תוכנות דואר, או שאינך נמצא מול המחשב במשרד, תוכל להיכנס מכל מחשב בעולם ישירות אל תיבת הדואר שלך תוך התחברות ל- webmail שלך באמצעות שם משתמש וסיסמה.

יש לי דומיין משלי. האם אוכל לחבר אותו לאתר?

בהחלט, מחלקת התמיכה שלנו תשמח ללוות אותך בתהליך. פנה אלינו בטופס או בצ'אט ונשמח לעמוד לשרותך!

האם אוכל ליצור סאב-דומיינים לדומיינים שאני מנהל דרככם?

כן. ניתן בקלות להגדיר סאב-דומיינים רבים ולהפנות באמצעותם את הגולשים לכל כתובת שאליך ברצונך להפנותם.

אוכל לקנות מכם דומיינים נוספים?

כמובן. תוכל להזמין ולנהל דרכנו דומיין בכל שלב!

האם אני יכול לשווק אתכם תחת המיתוג שלי?

™livecity מציעה תוכנית מפיצים מהמשתלמות בעולם בניית האתרים, עם הנחות מפיץ בגובה של עד 55% ופעולה תחת המיתוג המלא שלך. לפרטים נוספים >>

האם אתם נותנים עמלה במסגרת תוכנית שותפים?

™livecity מפעילה תוכנית שותפים עצמאית שאינה מערבת גורם שלישי בהתקשרות ובהתאם לכך, אנו יכולים להציע עמלת שותף גדולה יותר מכפי שנהוג בתחום. שותפים של ™livecity מקבלים עמלה בגובה 40% מהעלות שהלקוח משלם לנו עבור חבילת האחסון! לפרטים נוספים >>

ומה בנוגע לשיתופי פעולה נוספים?

™livecity מפעילה, במקביל לתוכנית המפיצים ולתוכנית השותפים, ™livecity מפעילה גם רשת מומחים אשר לקוחותינו יכולים להיעזר בהם לטובת הקמה, שיווק והניהול השוטף של האתר שלהם. מעצבי אתרים, מנהלי אתרים, מקדמי ומשווקי אתרים - לחצו על הקישור לפרטים נוספים >>

אילו חבילות יש לכם עבור עסקים?

ב-™livecity אנו מספקים חבילות בתשלום המתאימות במיוחד עבור עסקים הרוצים לגדול ולהתפתח. ניתן לצפות בחבילות בקישור הזה >>

מה נפח האחסון שמגיע עם החבילה?

חבילות האחסון שלנו מאפשרות לך מתחילות מ 100MB ומאפשרות לך להגדיל את נפח האחסון באופן דרמטי - עד 5GB של נפח אחסון. למידע נוסף והכרות עם החבילות >>

אני רוצה לשדרג! כיצד אוכל לשלם לכם?

ניתן לשלם לנו עבור חבילות ושירותים באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית והמחאות.
התשלום עצמו מתבצע מתוך ממשק הניהול שלך.

האם המחירים המוצגים באתר שלכם כוללים מע"מ?

לא. המחירים אינם כוללים מע"מ. לכל גובה תשלום המוצג לך, יש להוסיף מע"מ כחוק.

בניתי דרככם אתר. כיצד יראה האתר שלי במכשירים עם מסך מגע?

כל אתר ב-™livecity מכיל למעשה אתר נוסף במתנה, המיועד ומותאם לסמארטפונים וטאבלטים, כדי שהגולשים שלך יוכלו להגיע ישירות לאתר המותאם למכשיר שממנו הם גולשים ויגלשו באתר בטבעיות ובנוחות. האתר הנייד הינו דמוי אפליקציה וניתן להציב אייקון שלו על מסך המכשיר בו הגולשים שלך משתמשים.

האם אני יכול לאחסן בשרת שלי את האתר שבניתי באמצעות המערכת שלכם?

לא, לא ניתן להעביר את האתר או לנהל אותו על גבי שרת חיצוני. האתרים הנבנים באמצעות המערכת מאוחסנים בשרתים מגובים ומאובטחים ופועלים בסנכרון מושלם עם מערכת הניהול שלנו.

תוכלו לעצב לי תבנית ולקדם לי את האתר?

livecity™ Experts הינה רשת של אנשי מקצוע מתחום הקמת, ניהול וקידום אתרים על גבי מערכת הניהול. המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשרותך! לחץ כאן כדי למצוא מומחה >>

האם אתם מספקים לי תמונות לאתר?

כן. במערכת הניהול תמצא גלריות עם מאות תמונות לפי נושאים, בהן תוכל לעשות שימוש בתוך אתרך באופן חופשי!

אילו יכולות ופיצ'רים קיימים במערכת הניהול?

מערכת הניהול של ™livecity תומכת בשלל פיצ'רים מתקדמים המושתתים על טכנולוגיה מתקדמת. תוכל ללמוד עוד על היכולות שאנו מציעים לך בקישור הזה.

אפשר לראות הדגמה של הממשק?

כמובן! לחץ כאן.

לא מצאתי תבנית שאהבתי. אני יכול לעצב לעצמי תבנית?

בהחלט תוכל לעשות זאת. כל האלמנטים בתבנית ניתנים למחיקה ולמעשה באופן זה תוכל להגיע לתבנית ריקה ולהתחיל מדף לבן.

© 2024 Livecity. All rights reserved