בניית אתרים - livecity - livecity עוברת למשרדים חדשים!
livecity עוברת למשרדים חדשים!
דף הבית >> בלוג החברה >> livecity עוברת למשרדים חדשים!

לכל לקוחות לייבסיטי, שלום רב! 

לאחר חודשים ארוכים של שיפוצים והכנות, בתחילת השבוע אכלסנו בשעה טובה את המשרדים החדשים של החברה.

במשך 6 וחצי שנות פעילותה של לייבסיטי, צפינו בחברה גדלה מחברה של אדם אחד שנותנת מענה ללקוחות בודדים לחברה המעסיקה כ-40 עובדים במשרה מלאה ונותנת סל שירותים מקיף במגוון תחומים לאלפי לקוחות. כחלק מתהליך הגדילה, גילינו שכדי להמשיך ולשאוף למעלה, חייבים להתחיל מהיסודות: כדי להמשיך ולשפר את איכות השירות דרושים עובדים נוספים, וכדי להעסיק עובדים נוספים דרושה סביבת עבודה התומכת בגיוסים השוטפים שאנחנו מבצעים.

לכם, הלקוחות הנאמנים, יש חלק בלתי נפרד מההצלחה ומההתפתחות של החברה. אתם אלו שהופכים אותנו למי שאנחנו ואנו מקווים שגם לנו יש חלק ולו הקטן ביותר בפיתוח ושיפור העסקים אותם אתם מנהלים.

המשרד החדש מהווה תפיסה חדשה ודרך חדשה לחברה. בין השינויים הבולטים: סביבות עבודה שתוכננו בקפידה – כך שעובדי אותה מחלקה יכולים להעשיר אחד את השני בחלל משלהם, חלוקת משרד אסטרטגית שמעודדת שיתופי פעולה, חדר פנאי בו יכולים עובדי החברה להירגע ולנוח, מטבח מאובזר ועוד ועוד... הכל במטרה ליצור סביבת עבודה שנעים להיות בה ונותנת לעובדים יכולת לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר.

לאחר מספר חודשים של בניה והכנות קפדניות, נבחר התאריך המיוחד 10/10/10 כתאריך שבו המשרדים החדשים אוכלסו על ידי עובדי החברה.

להנאתכם, הוספנו תמונות מתהליכי הבניה, כדי שתוכלו לראות את כל שלבי העבודה – מאתר בניה, כל הדרך עד לכניסה החגיגית.לכניסה לאלבום התמונות לחצו על התמונה


מעוניינים להכיר קצת יותר את האנשים שעומדים מאחורי המערכת? כנסו לעמודי הפייסבוק והטוויטר ועקבו אחרי אלבומי תמונות נוספים ועדכונים בזמן אמת.

 


בברכה,
משפחת לייבסיטי - בניית אתרים

 
 
© 2014 Livecity. All rights reserved